Vítězná vlna dorostu končí, podlehl Porubě

Anna Pavlína Sedláčková • 07.01.2020

Již od začátku první třetiny vypadal stav gólů lépe pro domácí Vsetín. Toho však v následující části zápasu překvapily dva góly Poruby, mezi kterými byl ani ne dvouminutový rozdíl. Vsetínští však využili následující přesilové hry a dorovnali. Na konci třetiny se stav opět obrátil ve prospěch Poruby, které se již podařilo vedení udržet.

ELIOD Extraliga dorostu - 7. kolo - 2. část út 7.1.18:15
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3(1:0, 1:3, 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Kopřiva, 28. Hrnčíř (Turek, Kunst) – 26. Slusarczyk, 27. Stibor (Macias K. M.), 38. Hlaváč (Vehovský, Halata). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 86. Střely na branku: 36:22. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský (C), Kočí, Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Kopřiva, Tobola, Juráň, Adámek, Kuchařík (A), Hrnčíř, Dědek, Turek.
HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž – Černý, Macias K. M. (C), Bechný, Gelnar – Hlaváč (A), Lambert, Koudelný, Slusarczyk, Vehovský, Macias K. T. (A), Halata, Chovanec, Stibor, Kovalčík.