Závěr rozhodl. Dorost se po obratu vrací z Havířova se třemi body

Helena Hegeďová • 16.10.2021

V první třetině v Havířově branka nepadla a v druhé dvacetiminutovce se každá strana prosadila jednou. Góly začaly padat až ve třetím dějství, kdy se jako první dostali do vedení domácí. Valaši se ale nevzdali a převedli skvělý obrat, když se během čtyř minut prosadili čtyřikrát. Následně ustáli i oslabení ve třech proti pěti a berou všechny body. Skvělý výkon opět předvedl gólman Konečný, na něhož letělo 53 střel.

Extraliga dorostu - 10.kolo so 16.10.18:15
2:5(0:0, 1:1, 1:4)

Branky a nahrávky: 32. Middleton (TS), 42. Zielinski – 36. Škarka (Budín, Raušer), 43. Dočekal (Koláček), 45. Vaněk (Juráň, Šedlbauer), 45. Kovář (Dočekal), 47. Kovář (Pejchal). Rozhodčí: Kapitanov – Hladík, Návrat. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 121. Střely na branku: 53:23 (18:7, 18:8, 17:8). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.

AZ Havířov: Maňásek (47. Přecechtěl) – Lička, Beleš, Valouch, Zielinski, Jurček, Plíšek, Vadovič, Koubek – Ščerba, Karas, Kubečka, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Drábek, Jelének, Jung, Loza.
VHK ROBE Vsetín: Konečný – Stodůlka, Zedek, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Koláček, Juráň, Vaněk, Kovář, Škarka, Budín, Pejchal, Dočekal, Raušer