Dorostenci se snažili dohnat ztrátu na Techniku, stačili jí však až v nadstavbě

Anna Pavlína Sedláčková • 31.01.2019

První gól zápasu patřil brněnskému týmu. Hostům ze Vsetína se však podařilo v polovině třetiny vyrovnat. Valaši sice neměli v první třetině žádné vyloučení, ale stav 1:1 netrval dlouho a na konci první části vedla Technika 4:1. Ani druhá třetina nebyla pro vsetínské dorostence šťastná, neboť jim Technika nastřílela další čtyři góly. Ani gól v 35. minutě nepomohl. Ve třetí třetině se Valachům již nepodařilo šestigólovou ztrátu dohnat. Až v nadstavbě se na Vsetín usmálo štěstí a díky střele Kočího si hosté vezou domů bod.

ELIOD Extraliga dorostu - 11. kolo - 2. část čt 31.1.17:15
HC Technika Brno
9:3(4:1, 4:1, 1:1 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 6. Maštalíř (Plevka), 12. Přidal (Hrnčíř, Navrátil), 14. Přidal (Hrnčíř), 19. Groch, 33. Filípek (Plevka), 35. Přidal (Závadský), 36. Kubový (Harásek, Filípek), 38. Hrnčíř (Závadský), 58. Závadský (Přidal) – 10. Adámek (Kočí, Turek), 35. Kočí (Mikula), 51. Kuchařík, 61. Kočí (Velikovský, Dědek). Rozhodčí: Vepřek – Havel, Bernard. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:3. V oslabení: 3:0. Diváci: 41. Střely na branku: 31:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:2, 8:2, 8:3, 9:3.

HC Technika Brno: Nešpůrek – Růžička, Smutný, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Líska, Přidal, Kubový, Filípek, Plevka, Maštalíř, Hrnčíř, Fornál, Závadský, Harásek.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (36. Vilém) – Machů, Velikovský, Kočí, Mikula, Dořičák, Kuchařík, Kunst, Krajčík – Bednařík, Rybár, Matějíček, Adámek, Juráň, Dědek, Turek, Čajanová.