I přes špatný vstup do utkání se dorostencům podařilo Třebíč ve třetí třetině přestřílet

Anna Pavlína Sedláčková • 09.10.2022

Třebíč otevřela stav utkání již ve 4. minutě, domácí Vsetín však o necelou minutu později odpověděl. V polovině periody už byli hosté opět ve vedení s kterým začínali i druhou část utkání. V té se podařilo vsetínským opět vyrovnat a třetí třetinu započít s vyrovnaným stavem. Do poslední periody chytili domácí druhý dech a svého soupeře jednoznačně přestříleli.

Liga dorostu - 8.kolo ne 9.10.14:00
SK Horácká Slavia Třebíč
7:4(1:2, 2:1, 4:1)

Branky a nahrávky: 6. Drábek (Frolo, Sadílek), 28. Koláček (Kučný, Drábek), 29. Kytka (Stodůlka, Kovář), 47. Koláček (Herman, Kovář), 48. Drábek (Frolo), 54. Wasserbauer (Sadílek, Hladoník), 59. Frolo – 4. Windegger (Kříž), 11. Chadim (Suchánek), 27. Gross (Kijonka), 58. Suchánek (Windegger, Přibyl). Rozhodčí: Pavel — Návrat, Peluha. Vyloučení: 9:10. Využití: 4:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 6:3, 6:4, 7:4.

VHK ROBE Vsetín: Kroupa (27. Cegliňski) — Stodůlka, Kotrla, Kučný, Sadílek, Herman, Wasserbauer — Drábek, Kytka, Frolo, Běták, Koláček, Miklas, Ostrčil, Bartoněk, Kovář, Hladoník, Palan.
SK Horácká Slavia Třebíč: Málek — Rous, Rymeš, Suchánek, Kříž, Hájek, Doležal — Gross, Havlíček, Chadim, Přibyl, Katolický, Kijonka, Windegger, Bartoš, Prokop.