Mladší dorost nezvládl první třetinu ve Vítkovicích a prohrál 1:3

Kristýna Zigmundová • 19.11.2017

Valaši do utkání nastoupili poněkud laxně a po první třetině prohrávali již 0:3. Ve druhém dějství se podařilo skórovat Tomáši Calabovi a Vsetín byl opět ve hře. Valaši v závěru hráli pěkný hokej, jen je Vítkovice nepouštěly do útoku, a tak se už skóre po druhé třetině nezměnilo a Vsetín prohrál 1:3.

Extraliga mladšího dorostu - 16.kolo ne 19.11.13:00
HC Vítkovice Ridera
3:1(3:0, 0:1, 0:0)

Branky a nahrávky: . Pastor (Bystroň, Gebauer), 15. Schauer (Rajčan, Krejsa), 19. Krejsa (Schauer) – 27. Calaba (Fencl). Rozhodčí Hykel – Doleček, Holibka. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 45:19. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Havel, Smolka (A), Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Ivan (A), Krejsa, Schauer, Pastor, Krška (C), Rajčan, Kubík.
VHK ROBE Vsetín: Geidl – Liss, Houser (A), Kunst (C), Sviták, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Fencl, Turek, Čajanová.