Mladší dorostenci prohráli se Zlínem

Kristýna Zigmundová • 04.11.2017

Devátí dorostenci Vsetína se utkali se třetím Zlínem, který je na domácím ledě opravdu silný soupeř. To bylo také znát a hře. Po první třetině prohrával Vsetín již 0:3. Šla ale vidět snaha dorostenců nedat zápas zadarmo. Bohužel je ve druhé třetině srazila jedna branka a Zlín si již do konce třetiny i celého zápasu skóre pohlídal. Dorostenci si tedy ze Zlína odváží porážku 0:4.

Extraliga mladšího dorostu - 14.kolo so 4.11.15:00
Berani Zlín
4:0(3:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 36. Luža (Talafa), 7. Frömel (Mikulík, Handl), 13. Bachánek (Bednařík), 25. Bednařík (Mikulík, Bachánek). Rozhodčí: Malota – Bryška, Novák. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 46:23. Průběh utkání: 0:0, 4:0.

Berani Zlín: Šarman – Liss, Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Reidl, Prokeš – Frömel, Kopčil, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Luža, Martinec, Bachánek, Macík.
VHK ROBE Vsetín: Geidl – Velikovský, Houser, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Turek.