Mladší dorostenci těsně nestačili na Havířov

Redakce • 30.08.2017

Vyrovnaný zápas až do samého konce. V předposledním přípravném utkání mladší dorostenci Vsetína ještě minutu před koncem třetí třetiny byli blízko "tříbodovému" vítězství. Třicet vteřin před koncem šedesáté minuty však domácí AZet srovnal na 2:2. V prodloužení se i přes slibné šance Valachům nepodařilo skórovat a zápas musely rozhodnout samostatné nájezdy. V penaltové loterii byli nakonec šťastnější borci z Havířova. Svěřenci Lubomíra Konečného mají před sebou ještě generálku na ligu. V pátek se na Lapači postaví týmu Opavy.

Přípravné zápasy MDO - přát. st 30.8.12:30
3:2sn(1:1,0:1,1:0 - 0:0)

Branky a nahrávky Vsetína: Vrána (Bednařík), Bednařík (Babeliak, Vrána).

VHK ROBE Vsetín: Málek - Navrátil, Kunst, Kočí, Sviták, Sovjáková, Houser, Ševčík - Calaba, Půček, Zemánek, Babeliak, Vrána, Bednařík, Turek, Pažitka, Machač, Dědek.

Lubomír Konečný (Vsetín): Prvních 15 minut zápasu patřilo Havířovu. Potom se podařilo Vojtovi Vránovi ujet po špatném střídání soupeře a dokázal vyrovnat na 1:1. Během druhé a třetí třetiny se hrál bojovný hokej. Hodně nás podržel Kuba Málek v brance, který v každém utkání předvádí výborné výkony. Škoda, že jsme nedokázali udržet výsledek 1:2 v základní hrací době, dostali jsme vyrovnávací branku 30 vteřin před koncem, kdy nám už dochazely síly po našich třech předchozích vyloučeních. Měli jsme více šancí v prodloužení ve hře 3:3, kdy jsme měli na hokejce minimálně dvě branky. V samostatných nájezdech se přiklonilo štěstí na stranu soupeře.Teď už nás čeká poslední přípravný zápas v pátek doma s Opavou a pak ostrý start do soutěže.