Vsetín opět uspěl na Kladně, Rob rozhodl o výhře v prodloužení

Aleš Koňařík • 29.01.2006

K l a d n o – Středočeský led Vsetínu svědčí už léta a nezměnil to ani fakt, že letos čeká Valachy baráž. Po předchozím vítězství 3:1 porazili vsetínští hokejisté Kladno na jeho ledě i podruhé. Ve čtvrté minutě nastaveného času se o to postaral zkušený forvard Luboš Rob. Jediným střelcem v zápase byl dlouho domácí útočník Kuchler, který Hoviho překonal v závěru první třetiny. Vsetínští se brankově prosadili až v závěrečné třetině, kdy Hrabalův příklep znamenal vyrovnání. Prodloužení sice mohl nešťastnou tečí pět vteřin před sirénou odvrátit Rob, ve finále však přeci jen zamířil do správné branky.

- 45.kolo ne 29.1.17:30
Rytíři Kladno
1:2(1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Kuchler (Zajíc) - 53. Hrabal (Jenáček), 64. Rob (Bolf, Sakrajda). Rozhodčí: Jebavý - Pouzar, Bádal.. Vyloučení: 3:6, navíc Steiner (Vsetín) 10 min. Bez využití. Diváci: 2108. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Rytíři Kladno: Orct - Ševc, Evan, Zeman, Špelda, L. Procházka, V. Čech, Hájek - Bílek, Patera, Martin Procházka - Hluchý, Gardoň, Tlustý - Michael Frolík, Zajíc, Kuchler - Látal, Kazatel, Besser. Trenéři: Müller a Tatíček.
VHK ROBE Vsetín: Hovi - Hrabal, Spitzer, Stříteský, Horák, Ponomarev, Bolf - Jenáček, Stantien, O. Hruška - Demel, Steiner, D. Květoň - Sakrajda, Janeček, Rob. Trenéři: Kopřiva a Vlach.

Ohlasy k utkání

Zdeněk Müller (Kladno): "Podali jsme velice slabý výkon, zřejmě vůbec nejhorší v celé letošní soutěži. Hráči působili odevzdaným dojmem, což mě velice mrzí. Měli by si vzít příklad z našeho dnešního soupeře, který i když má jistotu baráže, tak jeho hráči bojují s plným nasazením. Do příštích utkání se budeme muset nad dnešním výkonem zamyslet. Pokud budou hráči přistupovat obdobným způsobem jako dnes, tak nevylučuju, že sáhneme k peněžitým pokutám."

Břetislava Kopřiva (Vsetín): "Jsme velice rádi, že náš tým si udržuje morálku i v současné velice nepříznivé situaci, když máme jistotu baráže. Věřím, že motivaci si udržíme i do dalších kol. Zároveň jsem přesvědčen, že vedení klubu splní své závazky vůči hráčům a do konce přestupového termínu nikdo z mužstva neodejde."