Zápas plný vyloučení a gólů ztratili vsetínští dorostenci v nájezdech

Helena Hegeďová • 06.10.2018

Do zápasu s brněnskými Warriors vstoupili hosté z Valašska výborně a již v 8. minutě byli vlastníky tříbrankového náskoku. Domácí ještě v první třetině snížili na rozdíl jednoho gólu, což však vsetínské dorostence nezaskočilo a vysoký náskok si vzali zpět. Warriors mohli za stavu 2:5 na začátku druhé třetiny jen získat, a to se jim také podařilo. Najednou to byli oni, kdo vedl 6:5. A tak se třetí dějství neslo ve znamení gólového předhánění, které nakonec skončilo remízou. 20 sekund před koncem totiž z trestného střílení vyrovnal Havelka. V nájezdech následně zvítězili domácí, opět zásluhou Havelky. Ve vsetínském dresu si po dvou brankách připsali Turek a Půček.

ELIOD Extraliga dorostu - 7. kolo - 1. část so 6.10.12:30
HCM Warriors Brno
8:7sn(2:4, 2:1, 3:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 10. Boltvan (Havelka), 12. Heinrich (Havelka, Boltvan), 35. Svoboda (Zavřel), 37. Harásek (Hykl), 41. Hykl (Harásek), 50. Zavřel (Havelka), 60. Havelka (TS), rozh. náj. Havelka – 5. Turek (Babeliak, Kočí), 5. Dědek (Půček), 8. Jurek (Půček), 14. Turek (Kunst. Babeliak), 33. Babeliak (Turek), 51. Půček, 58. Půček. Rozhodčí: Antonín – Brzobohatý, Procházka. Vyloučení: 7:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 45:46. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 6:5, 6:7, 7:7.

HCM Warriors Brno: Šebo (8. Hollý) – Zavřel, Gryc, Mlčoch, Kala, Svoboda, Hykl – Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Kopřiva, Milotinský, Hanák, Denk, Harásek, Heinrich.
VHK ROBE Vsetín: Vilém – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Urban, Půček, Dědek, Turek.