.

VIDEO: Věděli jsme, že hrajeme dobrý zápas a otočíme jej v náš prospěch, říká po Kladnu Michal Hryciow

včera • Redakce
Třetí kolo Chance ligy? Na Lapači to byl velký šlágr. Valachům se v sobotu postavilo Kladno s Tomášem Plekancem v sestavě. Rytíři byli až do třetí třetiny o gól lepší, ale když vyrovnal David Březina, šlo se do prodloužení. V něm o bodu navíc pro domácí rozhodl obránce Michal Hryciow, když využil nahrávku do odkryté branky od Jakuba Babky. „Skočil jsem ze střídačky, jel přímo k brance, Bába mi to krásně hodil a už jsem měl jen odkrytou klec,“ usmíval se po cenném vítězství autor vítězné trefy.
Nábor mládeže
3.kolo, pá 25.9.
HC RT TORAX Poruba 2011
2.kolo, ne 20.9.
HC Technika Brno
3.kolo, čt 24.9.
AZ Heimstaden Havířov
2.kolo, so 19.9.
HC Oceláři Třinec

Které hrací dny by vám více vyhovovaly?

787 hlasů
Odehrané v   | Jun.