Informace k prodeji lístků na čtvrtfinále play-off

Redakce • 25.02.2018

Vsetínští hokejisté v posledním zápase základní části vybojovali na ledě Třebíče účast v play-off a zahrají si tak čtvrtfinále, ve kterém budou čelit vítězi základní části, tedy Karlovým Varům. První dvě utkání odehrají Valaši na ledě KV areny následující týden v úterý a ve středu. V sobotu a neděli bude sérii hostit zimní stadion na Lapači. Jak bude probíhat předprodej na utkání se dozvíte v článku.

Pemanentkáři

• Držitelé permanentních karet typu GOLD a EXTRA mají v ceně i play-off, tudíž se nemusí obávat o svá místa a nadále můžou na zápasy chodit tak, jak jsou zvyklí.
  • Držitelům permanentních vstupenek typu STANDARD nabízíme přednostně předprodej na svá místa i pro zápasy play-off. V praxi to bude fungovat tak, že držitel typu permanentky STANDARD přijde se svou permanentkou, kterou se prokáže a může si na své místo ze základní části koupit lístek.
    • Předprodej pro držitele permanentek typu STANDARD na sobotní a nedělní utkání bude probíhat ve čtvrtek a v pátek na pokladně č. 3 v době od 14 do 17 hodin.

Online prodej lístků

• Lístky přes internet budou k mání opět od pondělních dvanácti hodin do třinácti hodiny hracího dne, tedy stejný cyklus, který probíhal i v základní části. Vzhledem k tomu, že zápasy čtvrtfinále se hrají v sobotu i v neděli, bude možno zakoupit lístky na oba zápasy. Odkaz na zakoupení vstupenek naleznete klasicky na hlavní stránce našeho webu.

Předprodej lístků na víkendové domácí zápasy

• Mimo online prodej lístků nabízíme i předprodej lístků na 3. a 4. čtvrtfinálový zápas na pokladně na zimním stadionu. Prodávat se budou pouze lístky na stání a to na pokladně č. 2 ve čtvrtek a v pátek v době od 14 do 17 hodin.

Ceny lístků

• Ceny lístků na čtvrtfinále play-off byly stanoveny už před sezonou. Lístky na stání budou k mání za 110Kč a na sezení za 160Kč.