Pravidla fungování online prodeje vstupenek

• Bude spuštěn vždy pouze na aktuální zápas a to následující pracovní den po posledním odehraném domácím utkání od 12:00h do dne, kdy se zápas hraje do 13:00h.
  • eVstupenka je platná pouze ve formátu A4.
  • Není nutné mít vytisknutou barevnou verzi, stačí černobíle.
  • Nejpodstatnějším atributem eVstupenky je čárový kód (dále jen ČK). Pro správné fungování načítání v místech ČK papír nedeformovat.
  • eVstupenku je možno načíst i ze smartphonu (tabletu apod.). ČK je však třeba na displeji přiblížit (zvětšit, udělat tzv. zoom). Displej telefonu musí být čistý, nesmí být poškozený, znečištěný apod.
  • Odkaz pro koupi vstupenek naleznete vždy na hlavní stránce našeho webu nad rozpisem ledu.

Manuál prodeje eVstupenky k prohlédnutí zde.

Vstupné na domácí zápasy

ZÁPASY WSM LIGY
(ZÁKLADNÍ ČÁST)

Stání 90,- Kč

Sezení 140,- Kč

děti do 140 cm zdarma (bez nároku na místo na sezení)
vozíčkáři zdarma
majitelé permanentek zdarma
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rozdělení a označení pokladen na zimním stadionu

Pokladna 1 a 2 (prodej vstupenek na stání), Pokladna 3 (prodej vstupenek na sezení + do hostujícího sektoru). Pokladny se otevírají hodinu před zápasem.

VSTUPENKY A PERMANENTKY NA SEZONU 2017/2018

Ve středu 21.června startuje oficiální prodej permanentek na WSM Ligu 2017/2018. Permanentky si bude možno zakoupit na zimním stadionu opět v kanceláři VHK za brankou hostí vedle tribuny na stání. Vzhledem k tomu, že na ZS probíhá rekonstrukce šaten a bufetů, žádáme všechny fanoušky, kteří si přijdou koupit permanentku, aby se nepohybovali v místech, kde to není povoleno.

První vlna prodejů začíná ve středu 21.6. a bude probíhat do pátku 30.6. Další prodeje se rozběhnou až poslední týden v červenci, tj. od úterý 25.7. Novinkou bude systém distribuce permanentek i vstupenek. Permanentka bude plastová o velikosti platební karty. Vstupenky i permanentky budou opatřeny čárovým kódem. V sezoně bude možno vstupenky zakoupit i přes internet a na všechna utkání budou vstupenky na sezení i na místenku.

Majitelé permanentek z minulé sezony mají svá místa garantována až do středy 26.7. až od 1. srpna budou k dispozici příp. místa, na které garance nebyla jejich majiteli uplatněna. Zároveň již od středy 21.6. je možno zakoupit permanentku na sezení na místa, která loni obsazena nebyla – to se jedná především o sektory A + D.

I vzhledem k postupu do vyšší soutěže dochází k navýšení cen běžného vstupného, tak následně i cen jednotlivých typů permanentek. Vstupenka na stání na základní část bude za 90 Kč, na sezení to bude 140 Kč.

Permanentky budou stejně jako v minulé sezoně rozděleny na 3 tipy – STANDARD, EXTRA a GOLD. Všechny permanentky mají platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka EXTRA má platnost i na utkání PLAYOFF, permanentka GOLD je jako jediná na všechna utkání sezony 2017/18. Samostatná permanentka pouze na PLAYOFF letos v nabídce nebude.