Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
pavelmikel | Vsetín
11.12.2017, 10:38
 
Jo Smajlík promiň
 
Jabba | Austerlitz
11.12.2017, 10:34
 
Reakce na fanda03: Je až zarážející, jak si nikdo z disk...
No, tak na tohle vždycky existuje jedno velmi snadné řešení. Po vzoru většiny ostatních webů zařízneme fórum, FB uděláme jen jako skupinu pro vybrané (žádné veřejně viditelné komentáře) a ... nikdo už neuvidí žádné stížnosti, tudíž žádné stížnosti nejsou a problém je tedy vyřešen, ne ?
A vůbec, já bych stejně ty internety rovnou zakázal Smajlík
 
Radista | Vsetín
11.12.2017, 10:30
 
Spletl sis reakci , já jsem hrál 7 let hokej za Vsetín a bydlím 3km od Vsetína.
 
pavelmikel | Vsetín
11.12.2017, 07:36
 
Radisto z Olomouce: Přerov tu vyhrál jen díky zásahům rozhodčích o tom žádná.. vyhození puku v závěru a jasný gól který se za stavu 3:4 normálně piska. Zápas by skončil 4:4 a nikdo by nic nenamítal tohle rozhodnutí bylo minimálně velmi necitlivé a na tohle všechno ten rozhodčí měl 5 sekund než rozpažil nemůžu se zbavit pocitu, že to dobře věděl. A to že si tu stěžujeme je ovlivněné tim,že vysledek špatně vedenohona odpiskaneho utkání bude mastná pokuta klubu. Sorry ale tohle mě bude ještě dlouho sra..at.
 
11.12.2017, 07:07
 
Reakce na Gerard: Jinak jen pro odlehčení, všimli jste s...
Velmi dobře si to vysledoval...však ten samí hráč pak ještě spousta gesty něco ukazoval do hlediště i po zápase
 
sui | Zbrojovka
11.12.2017, 06:41
 
Reakce na Mmech: Ok zápas Vsetín Přerov jsem neviděl a p...
tak si ten zápas pusť a udělej si obrázek. Já sem dlouho neodcházel tak na naštvaný, narozdíl od Třince B kde sme nehráli nic a Dopita to jasně řekl, tak v sobotu se až na koncovku nedalo klukůn nic vytknout, makali, dřeli. Byl to skvělý zápas a myslím, že kdyby pískal někdo aspoň trošku objektivní, tak sme neprohráli a gól na 4-4 platil. Kopta to ale trefil hodně dobře ... sudí chvilku přemýšlel a pak rozpažil. Stejně jak u vyloučení Vítka, sudí, ktery to měl kousek žádný faul nesignalizoval a ten vzdálený po chvilce ano. Osobně si myslím, že to faul na dvě minuty byl a už jak se David rozjížděl bylo jasné že ho dohraje. Vepř měl ale štěstí, že stál hlavou proti nározu, jinak by ho seškrabávali ještě dnes ...
 
11.12.2017, 00:42
 
Ok zápas Vsetín Přerov jsem neviděl a proto Vám věřím že Vás rozhodčí poškodil. Byl jsem se ale dnes podívat na Kladně a nemyslím si že by byl Přerov nějak protěžovaný tým. Počet vyloučených 2:8. A více jak minutu před koncem když vepři vyhrávali 2:3 tak je rozhodčí poslal do tří a z toho jedno vyloučení bylo za zdržování - brankář hostů si sundal masku a upravoval si ji. Někdy prostě ani zásah rozhodčích nepomůže. Přeji hodně hezkých zápasu a ať se podaří play of.
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:25
 
Jinak jen pro odlehčení, všimli jste si situace po tom našem neuznaném gólu ??? ... Radující se Kopta zjistí, že rozhodčí rozpažil, okamžitě se točí a jede si to s ním vyříkat a v tom okamžiku přichází velká chvíle obránce Přerova č. 71, Maliny, který se po vzoru Kevina Costnera obětavě vrhá bránit svého rozhodčího vlastním tělem Smajlík . Mimochodem jedná se o toho samého Malinu, který málem v první třetině umírá na ledové ploše po vražení Vítka Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:12
 
Reakce na fanda03: Je až zarážející, jak si nikdo z disk...
Fando sorry, ale když si na tom zápase nebyl, tak se prosím k tomu moc nevyjadřuj. Tři opravdu klíčové momenty posouzeny v neprospěch domácích, to už hoooodně smrdí. Já sám na rozhodčí nikdy veřejně nenadávám, protože, tak jak udělal chybu Hořčička při třetím gólu, tak jak dělají permanentně chyby obránci při bránění a tak jak neustále doplácíme na chyby útočníků, kteří jsou schopní neproměnit i ty nejasnější loženky, tak podobně pochopitelně dělají chyby i rozhodčí. Ale když ty chyby vyloženě zaříznou tvůj tým v takhle vyhecovaném derby s rivalem jako je Přerov, tak se dá určitá frustrace fanoušků a někdy až zbytečně ublížené nářky chápat.
Já osobně sice nezastávám názor, že nám svaz škodí úmyslně a systematicky, ale včera to ze strany rozhodčích bylo opravdu hodně špatné a nezachránili to ani několika kompenzujícími vyloučeními na straně Přerova.
 
Gerard | Vsetín
10.12.2017, 23:01
 
Reakce na Radista: Jako z toho videa ten gól, no dobře, ...
Přesně jak píšeš, faul na Vítka jsem v reálu úplně přesně posoudit nedokázal a i teď z videa se nedokáži přiklonit k jasnému rozhodnutí zda vylučovat nebo ne a když jo, tak jestli na 2+10, nebo 5+do konce. Zásah do hlavy tam byl, ale více-méně jako důsledek dost nešťastného pohybu vepře u mantinelu. Taky ten gól na 4:4 šlo určitě posoudit tak i tak. Co mě ale už na zimáku nejvíc namíchlo, tak to bylo to jasné vyhození puku mimo hrací plochu za dvě minuty, v tomto případě pro Přerov do tří. Už na zimáku jsem byl na 100% přesvědčený, že to bylo jasně bez teče a tady na záznamu je to taky naprosto jasně vidět. Tohle se mimochodem odehrálo 7 sekund po tom našem vyrovnání - nevyrovnání a vyloučení Vepře na dvě minuty. Myslím si ale, že snad všichni tady musíme před těma pruhovanýma ocasama smeknout, že měli na tohle všechno koule, natož před docela už pěkně napěněným třítisíchlavým davem na Lapači :-).
Věřím, že tuhle dvouminutovou přesilovku 5:3, potažmo 6:3 bychom byli schopni využít snad i my ;-).
 
fanda03 | olomouc
10.12.2017, 22:42
 
Je až zarážející, jak si nikdo z diskutérů neuvědomuje, jak Vám byl přán postup napříč republikou. Jste přece hokejové město. Nikdo tady nechce Most, Kadaň, Porubu apod. Ale tady se neskutečně naříká na všechno a všechny. Strašně Vám to škodí. Přečtěte si vyjádření Patery. To je rozdíl, nebo ne? A ještě jedna věc, Přerov vyhrál i venku, a to 9x, z toho 2 x Kladno.
 
Radista | Vsetín
10.12.2017, 21:14
 
Jako z toho videa ten gól, no dobře, dal by se označit za sporný, ale 5+OK Vítek a dvě minuty před koncem zcela evidentní vyhození puku mimo, načež se hlavní podívá na přerováka, ten ukazuje teč, tak teč byla, přitom Protasenja měl čepel tak 20 cm od hole vepře. Ikdyž poměr vyloučení vyzněl výrazně pro nás, jak jinak, když jsme měli jasnou převahu, tak tohle byl prostě chtě nechtě zářez. Jakmile alespoň trošku vepř něco signalizoval, hned se to dopísklo pro hosty. Já chápu nestěžuj si na rozhodčí, jenomže potom svaz udělí pokuty našemu družstvu, že byl fanoušek na hráčské lavici, že na hřiště přiletěl kelímek, že si Dopita odskočil na hajzl apod. To je hnus.
 
10.12.2017, 20:54
 
Z top 4 Smajlík
 
10.12.2017, 20:53
 
Přesně tak, když netrefime prazdnou branu a to hned několikrát, tak to si asi vyhrát nezasloužíme... každopádně z posledních zápasů plyne snad pozitivní zjištění, že hrát vyrovnane můžeme i s týmy s top 4
 
rst | Vsetín
10.12.2017, 20:50
 
* jako milovníka historických kktin by mě zajímalo, jestli tomu tak bylo i v letech 87-91, ale to by musel dorazit diskutér typu NSM. Vím, že už v té 08-09 jsem se počínání rozhodčích v Přerově velice divil.
 
10.12.2017, 20:49
 
Ten faul nefaul by mi ještě tak nevadil, ale ten neuznaný gól, ten mně s..e víc. Na druhou stranu kdyby jsme dáli první gól, nemuselo se to asi řešit
 
rst | Vsetín
10.12.2017, 20:41
 
Mmech: je to přesně tak, jak píšeš.
(Osobně mi to je asi jedno a na rozhodčí jsem naposledy pořvával na základce, pouze mi vrtá hlavou, proč zrovna ten Přerov to má u rozhodčích v zápasech s námi až tak dobře. Vyloučit u nich domácího v úvodu na 5+do konce je taky sci-fi. )

Sui: jj, ale nic moc.
 
10.12.2017, 20:22
 
Vždy jsem Vsetínu na dálku fandil, protože tento klub v novodobé historii českého hokeje něco dokázal. Když ale teď čtu tohle fórum ve kterém spousta lidí fňuká jak se proti Vám spiknul svaz a rozhodčí tak mi to přijde hloupé a ubohé. Opravdu velcí hráči musí umět přijmout i porážky. Přeji hezký večer.
 
ace81 | Vsetín
10.12.2017, 20:14
 
Reakce na DerXx: Takto vypadá, že v Kladně se to nese v ...
Možná bude Přerov další svazový projekt vepřovská DUKLA, ale to se dozvíme až příští rok.
 
sui | Zbrojovka
10.12.2017, 19:19
 
není to tak dávno, kdy si s maskotem tančil, vím to jak včera Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.