Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Gerard" |  vypnout filtr
 
12345>
Gerard | Vsetín
17.2.2018, 21:03
 
Dneska nádherný zápas a fantastičtí hostující fanoušci Smajlík ... hlavně pokřik "Frýýýdek Mííístek městooo hoookejeee" stál opravdu za to Smajlík .

No ale co už zaplať pán Bůh aspoň za ty vydřené dva body a stále alespoň existující naději na p-o. I když dostat se tam takhle lopotně a za nutné pomoci F-M proti Třebíči by už snad ani nebylo zasloužené Smajlík .

P.S. Jardo Pavelko, za dnešek opravdu velké díky.
 
Gerard | Vsetín
14.2.2018, 21:59
 
Chtěl bych se zeptat, nevíte náhodou někdo co rozhoduje při rovnosti ... Smajlík ... sorry, ale aniž bych se chtěl někoho dotknout, jak se někdo, kdo alespoň trochu sleduje hokej, nebo sport obecně může na toto zeptat? Já osobně si nevybavuji žádnou dlouhodobou soutěž kde by za posledních 20 let rozhodovalo skóre a né vzájemné zápasy. Teda alespoň v soutěžích, kde hraje rovnoměrně každý s každým.

Jinak dneska splněné dvě povinnosti, výhra Vsetína i Prostějova. Škoda, že se nepřidaly i Vary, mohlo to být nadějné na "dvě strany".

Tomu že Frýdek porazí Třebíč bych za normálních okolností i docela věřil, nevýhodou ovšem je to, že za prvé jim v tom zápase s největší pravděpodobností už o nic nepůjde. A za druhé, že se Frýdku na Třebíč daří přibližně stejně jako nám (TŘE - FRÝ 4:0, FRÝ - TŘE 1:4, TŘE - FRÝ 2:0). Tak snad pomůže ta Kadaň Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
11.2.2018, 14:30
 
JR: já neříkám, že to tady Prostějov přijel jenom nejak odbruslit, s tím, že by jim byl výsledek lhostejný. Ale zatímco s vámi to byl již takový playoffový zápas, tak včera to byl jenom jeden z mnoha zápasů. U Prostějova šla určitě vidět kvalita, ale zápas odehráli tak trochu profesorsky, i třeba Vykoukal to nazval nepovedeným výletem.
Jinak jak jsem psal, že dostat se před Třebíč bude určitě těžké, ale nemusí být úplně nereálné, tak si taky myslím, že i vy byste se ještě mohli taky dostat pod tlak... prohrát ve středu s K.V. (snad to není úplně nemožné, přeci jenom hrají o první flek), následně jedete na Kladno a klidně by to mohlo být zase o bod.
Za normálních okolností bych řekl, že si to už vy i s Třebíčí musíte pohlídat, ale tahle sezóna mi přijde tak zamotaná a může v ní porazit každý každého, tak kdo ví jak to nakonec dopadne Smajlík . Jestli se nemýlím, tak tam nakonec místo nás všech pořád ještě může být i Frýnec a Litoměřice.
 
Gerard | Vsetín
11.2.2018, 11:57
 
JR: tohle jsou přesně okamžiky kdy se za naše fanoušky nejvíc stydím... všichni jsou proti nám, všichni nám hází klacky pod nohy a všichni se proti nám spolčili. Né že by na svazu nebylo přeocasováno, ale myslet si, že zrušené předkolo je z důvodu aby se Vsetínu zabránilo alespoň v předkole je pořádná schýza. Na druhou stranu si ale myslím, ze tyto konspirační teorie nejsou jenom doménou nás Valachů, ale že je to všude stejné, ze je to takový náš národní sport Smajlík .
Co se týká včerejšího zápasu, tak určitě byl super, ale ja osobně bych řekl, že byl asi stejně super jako ten s Havířovem, jenom s lepším koncem. Šlo ale taky vidět, že Havířům šlo o body výrazně víc než Prostějovu.
I když včerejší kolo nevyřešilo vůbec nic, a to jsem od Budějek alespoň jedno bodovou pomoc čekal, tak pořád tak nějak věřím, že je reálné vyhrát nad Kadaní, Frýncem i Benatkama a současně i to aby Třebíč ztratila v zápasech v Prostějově a Frýnci alespoň čtyři body ... a pak ... pak by se po třiceti letech dalo navázat na legendární výlet do Třebíče. Náhodou krásná zápletka, nebyla by to nuda, kdybychom teď měli o nejakych deset bodů víc a playoff jisté Smajlík ?
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 21:16
 
Reakce na ace81: U třebíče si myslím,že to projede s ČB ...
Zdá se to být již skoro jako nemožné, ale já si taky myslím, že ta šance dostat se před Třebíč stále existuje. Kdyby se podařilo dnes našim urvat ty tři body, které byly opět reálné a nakonec nedopadly, tak bych nás proti nim i možná trochu favorizoval. Nicméně po této další prohře, navíc jako přes kopírák jako v posledních zápasech se bojím, že už to bude opravdu velice těžké a to hlavně psychicky. Teď to tak trochu vypadá, že to play-off chce hrát jenom Havr.
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 21:08
 
JR, Asterisk - Já bych tu naši diskuzi o Residomu, Bakalovi a Zubíkovi radši i ukončil poděkováním Asteriskovi za velmi podrobný rozbor ohledně RPG a nabytí bytů p. Bakalou. Případně se k tomu můžeme ještě někdy vrátit v hokejové "okurce", která se alespoň nám tak nějak nenápadně, plíživě čím dál víc přibližuje Smajlík . Jak jsem teď pročítal diskuzi kam až ji následně zavedl Jabba, tak skoro lituji, že jsem Ti ten dotaz na Residomo vůbec pokládal Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
7.2.2018, 11:46
 
Reakce na JRfromBK: Zeptám se jako laik, protože situaci...
Tak odkud začít... Předem bych chtěl asi poděkovat Asteriskovi, který tady již níže napsal k RZ více-méně vše a to tak, jako by to "cucal z mého pera", pochopitelně obrazně a jen toho psacího Smajlík .
Je jasné, že myslet si a psát že peníze RZ byly liliově čisté by bylo asi bláhově naivní, stejně asi tak jako si nyní myslet, že když se noví majitelé Residoma distancovali od RPG, tak že tam neexistuje žádné napojení na "pana podnikatele" Bakalu Smajlík . Jinak máš ale pravdu, co se týká Residoma, tak jsem opravdu laik a skutečně by mě zajímala jejich historie a případné napojení na p. Bakalu. Já osobně se přiznám, že bych toto spojení s p. Bakalou, obzvlášť být Havířem nesl mnohem hůř než ten zmíněný Femax, nebo dalšího blázna srdcaře, podvodníčka, který by defacto všechny svoje našmelené peníze utrácel ve svém klubu. Je mi jasné, že stádu fanoušků je skoro jedno, kdo sponzoruje jejich klub, ale od Tebe jako od starofanouška a srdcaře bych čekal, že se k Residomu budeš stavět přinejmenším "opatrně".
Bohužel teď nemám prostor na nějaké větší rozepisování ohledně RZ a je mi jasné, že lidem mimo Vsetín přijde jeho obhajování jako totální blbost... ale jak psal Asterisk, tehdá to byly zlaté devadesátky, kdy co nebylo zakázané (a to nebylo skoro nic), tak bylo dovolené. Snad budu mít během dne, nebo asi spíš večer víc času k tomu napsat něco víc. Protože žádné úspěchy a tituly nejsou jenom o penězích ... mnozí by o tom mohli dlouze vyprávět, např. ten pán s koženou brašnou, který sedí v Praze na Letné Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 22:16
 
Reakce na rst: Grrard: s Džonem už jsme byli párkrát ve ...
RST: Mně JR přijde, nebo zatím co jsem od něj tady doposud četl přišel, jako rozumný přispěvatel, fanoušek soupeřova týmu, který umí reagovat docela s nadhledem. Proto jsem byl opravdu zvědavý na jeho odpověď ohledně Residoma. Toho Romana Zubíka jsem zmínil, protože je mi jasné, že by se to nabízelo jako nejlehčí odpověď. A vytáhne jí každý pitomec, který o něm a celkově o hokeji na Vsetíně pod jeho vedením neví ani ň.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 22:00
 
Reakce na rst: Mmch jak se Havířov jmenuje AZ, kdy má v ...
No za toho jejich Tondu Zápotondu a jejich hrdé hlásení se k tomuto odkazu mají u mě spíše respekt. Protože tak jak Vsetín budu mít vždycky spojený se Zbrojovkou, tak Havíře s AZetem.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 21:48
 
Reakce na rst: Gerard: pravda, ale když si hrdě nosí v n...
Taky mě reakce Džejára Rosťo překvapila. Je možné, že se dočkáme tradiční odpovědi o zlosynovi a darebákovi Zubíčkovi, v lepším případě Zubíkovi Smajlík , ale to bude chabý argument. Jak jsem psal Havíře beru za letitého důstojného soupeře s kvalitou hráčskou i fanouškovskou, proto mě toto spojení neskutečně překvapilo.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 21:41
 
Reakce na JRfromBK: :)) :)) Tohle nemůžeš myslet vážně...
Nemyslel jsem to nijak útočně, ale řekl bych, že zrovna pan Bakala mezi Havířama, na kterých tak výhodně zbohatl, moc oblíbený nebude. Ale jestli to má nějaké jednoduché vysvětlení, že Bakala s Residomem nemá nic ale opravdu vůbec nic společného, tak si ho rád poslechnu. Mě ten názor Havířováků na změnu názvu klubu zajímal hned po té změně. Ale protože nejsem zastáncem nějakého vypisování na cizích fórech, tak jsem to neřešil. Nicméně teď když se debata u nás svezla k vám a k období Femaxu, tak se mi tato otázka přímo nabízela.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 21:05
 
Reakce na JRfromBK: A byli i tací, kteří ten Femax neuzn...
JR: Při Tvé zmínce, že někteří vaši fanoušci těžce nesli období Femaxu, mi to nedá nezeptat se na současné období Residoma? Hrát pod značkou RPG Bytů a tuneláře Bakaly bych rozdýchával asi mnohem hůř, než změnu barev v době Femaxu, nebo výhodnou hráčskou výpomoc od Vítkovic. Tohoto sponzora na dresu by v mých očích mohl přebýt jedině HC Agrofert Horní Dolní.
 
Gerard | Vsetín
6.2.2018, 16:18
 
SUI: a já bych JR i docela chápal a myslím, že z jejich pohledu má i rozumnou pravdu. Proč nevyužít výpomoci blízkého souseda, který je o level výš, se kterým máš navíc docela dobre vazby a nikdy jste si vzájemně nekonkurovali. Když si vezmeš i nás, Vsetín, tak kolik let jsme v dobách dřívějších těžili ze spoluprace z GT a následně Zlína. Jejich hráči tu byli vítáni jako skvělé posily a u fanoušků nejedni patřili k největším oblibencům. Podrobněji by k tomu více napsal asi náš hokejový Karel Čáslavský Rst Smajlík . Tato spolupráce pochopitelně mohla fungovat pouze do doby než "žák" přeroste svého "učitele". Což u nás naštěstí nastalo. No a teď i kdyby o obnovení teto spoluprace měl nekdo zájem, tak už by nemohla fungovat... za mě musim říct naštěstí.
A myslim si, ze mezi spoluprácí Havr - Vitkovice a třeba projektem Frýnec je obrovský rozdíl. Zatímco Havířov alespoň já osobně budu vždycky brát za samostatný klub "s výpomocí", navíc i se solidní fanouškovskou základnou, tak Frýdek vždycky byl a bude naprosto provinční klub bez fanoušků (krom těch pár rychlokvašek), bez respektu a bez ambicí. Taková hračka v rukou ocelářů.
 
Gerard | Vsetín
3.2.2018, 22:44
 
Je a já sám nemám rád schovávání se za kdyby, štěstíčka a náhody. Ale upřímně co těm klukům chceš vytknout? Vsadilo se na začátku sezóny téměř výhradně na odchovance a zjistilo se, že někteří na WSM bohužel nemají, tak se to postupně muselo podoplňovat i klukama z venčí a výkony šly postupně nahoru. Nicméně od začátku doháníme ztrátu a hledáme ideální sestavu a ideálního brankáře. Upřímně řečeno kvalita první šestky je trošku někde jinde, než kvalita našeho týmu. I když jsme více-méně ze všemi z této šestky dokázali hrát vyrovnané zápasy a bodovat, tak v těch nejklíčovějších okamžicích na rozdíl od všech těch Přerovů a Prostějovů kolabujeme a ztrácíme hlavu a cenné body. Trochu mi připomínáme Berdycha, který taky hrál dlouhé roky opravdu velice dobře a špičkově, ale vždy když přišlo na lámání chleba, tak se připosral a selhal. Dobře to dneska myslím zhodnotil i Jack Jenáček, bohužel nejsme dostatečně psychicky silní. Myslím si, že ten tým hraje opravdu svůj strop, navíc teď když některým tahounům ze začátku sezóny trochu odešla forma. Chybí nám tam alespoň jedna opravdová osobnost a jistota, která by ty nejdůležitější okamžiky odehrála bez chyby a s klidnou hlavou. Takový jeden Tonda Stavjaňa Smajlík .
Jinak si ale myslím, že tomu dnešnímu zápasu z naší strany (a vlastně i té Havířovské) opravdu nic nechybělo, chlapi bojovali od první minuty do poslední, poctivě se vraceli, Havířov se nedostal prakticky do jediného přečíslení. Šance které měli, tak byly spíš o náhodě, nebo našem chaosu, než o tom, že by nás přehráli a vyšachovali. Myslím si, že jsme se snažili i docela vyvarovat zbytečným vyloučením, samozřejmě až na to nešťastné Beryho vyhození dvě minuty před koncem.
To, že přesilovky i oslabení máme tragické víme, to že obrana dost často zmatkuje taky, to že v každém zápase dostaneme alespoň jeden pitomý nešťastný gól z nějakého nešťastného tečovaného nahození snad taky, ne? Tak co kdo dneska čekal jiného? Že dnes rozhodneme v přesilovkách, nebo že to odehrajeme poctivě v zadu na nulu??? To snad ne, ne? Byl to poctivý, odpracovaný zápas od první do poslední minuty a i když se na to odvolávám nerad, tak fakt dnes rozhodla naše smůla v zakončení a dobře postavené tyčky Dolejše.
 
Gerard | Vsetín
3.2.2018, 21:47
 
Reakce na J.A.R.vsetin: Tolik zklamaných lidí po zápase ...
Souhlasím s Tebou, zápas to byl fakt pěkný a pocit z něho mnohým kalí jenom jeho závěr a konečný výsledek. Jinak Havířov odehrál taky velice dobrý zápas, líbili se mi rozhodně mnohem víc, než v tom prvním zápase u nás. Jsou velice dobře fyzicky připravení a moc dobře vědí co hrát. I tak si ale myslím, že si odvážejí dva velice šťastné body, Dolejšovi myslím ještě teď ty tyčky zvoní v uších.
 
Gerard | Vsetín
3.2.2018, 21:41
 
Reakce na VSH: Klasika, opět se zápas proje**** ! Ve ...
Zapomněl jsi na:
f) budeme dříve ušetřeni tvých mouder a konspiračních teorií ;-)
 
Gerard | Vsetín
3.2.2018, 21:38
 
Mám dotaz ... hlavně na fanoušky z Lidečka a okolí tohoto našeho "Vatikánu" ... nevíte jestli hokejový Bůh má něco proti žluté a zelené barvě Smajlík ? Viděl bych to na silnou averzi, jinak si tu letošní sezónu a třeba i dnešní zápas nemůžu vysvětlit.
Troufám si tvrdit, že kdyby alespoň jedna z těch tří tyček skončila gólem, tak tady nečteme další slinty na pokračování, ale naopak chvalozpěvy o perfektně odbojovaném a srdíčkem odedřeném vítězství.
Já si troufám tvrdit, že to byl jeden z nejlepších zápasů sezóny, odehraný od začátku do konce v pěkné playoffovém tempu. Celý zápas jsme vedli a i když především v posledních deseti minutách začali Havíři přitápět pod kotlem, tak se do žádné vyložené loženky nedostali. Nebýt toho nešťastného vyhození Peti Beránka, tak tady plácáme kluky po ramenou.
No nic nezbývá věřit teď už tak trochu v zázrak a i shodu náhod na dalších stadionech. Ale i když to třeba neklapne, tak není třeba smutnit. I tak je to opravdu hezká a napínavá sezóna. Jo a řeči o tom, že se ani nechce postoupit do play-off jsou totálně mimo mísu. Absolutně nechápu, že si to někdo může vůbec myslet.
No nic, jdu si spravit chuť na čtvrtfinále Česko - USA v Naganu 98, které právě běží na ČT sportu Smajlík ... vedeme po II. třetině 3:1, snad už to nějak udržíme. Rosťo nevíš jestli to Hašan vyčapá Smajlík ?
 
Gerard | Vsetín
1.2.2018, 23:22
 
Reakce na asterisk: Tak co ty víš? .... Třeba to má tako...
Tak tohle se mě fakt netýká ... Radši bosý, než od Bati ;-).
 
Gerard | Vsetín
1.2.2018, 23:08
 
Reakce na rst: Gerard: ano, je to můj názor, že play off...
rst: já jako určitou míru frustrace a nasrání chápu, taky když jsme se dneska s chlapama v práci o tom včerejším galapředstavení bavili, tak se v naší řeči objevovaly výrazy jako ko..ti, posr.li apod. ;-). Ale to je tak jenom mezi řečí a nikoho by to nenapadlo někde vykřikovat "veřejně".
A perly jako, že by se nám nejlepším fanouškům ze všech měli ti darebáci hráči za takovou ostudu omlouvat, nebo srovnávat hokej s pásovou výrobou a zmetkovostí, to už je fakt opravdový úlet.
 
Gerard | Vsetín
1.2.2018, 22:40
 
Tak krásnou sezónu tady máme, plnou napětí, překvapení a výkyvů nahoru i dolů a stejně mají některé individua pořád plnou hubu kritiky a urážek. Až budeme mít od začátku sezóny opravdové ambice postoupit do baráže a tým se bude pár kol před koncem strachovat o samotný postup do play-off, tak to možná pochopím, ale letos po dlouhé době temna v podobě napínavých soubojů s Bobrem, Koprem, Jičínem a podobnými velikány to absolutně nechápu. Od začátku sezóny byl postup do samotného play-off cílem a Everestem současného kádru. Tak fakt nevím co by někteří ještě víc chtěli. Navíc jak tu někdo vtipně a chytře podotkl, my už takové svoje malé play-off hrajeme snad dvacet zápasů.
Ať skončíme sedmí, nebo desátí, já na tuto sezónu budu vzpomínat jako na velice zajímavou a vydařenou.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.