Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Petrklic" |  vypnout filtr
 
123>
8.5.2018, 19:29
 
Reakce na JRfromBK: Nemůžu si pomoci, ale vždy, když v t...
Myslíš zákulisí Českých fanoušků nebo cizích?
 
1.5.2018, 19:24
 
No, já bych sa s tým jásotem ohledně posil trochu držal přizemi. Ikdyž věřím vedení a trenérom, že víja koho kupujú, tak si myslím že sa ukáže estli to sú opravdu posily až tak kolem 10. kola. Ono zvučné jména a dobré čísla ve statistikách z minulé sezony není eště žádná záruka. Ale je vidět, že vedení má letos zase o cosi vyšší cíle a to je dobře, tak snad jim to vybírání posil vyjde.
 
24.3.2018, 23:06
 
Ogaři čím po sezoně pobaviť víc jak vtipem, dnes mi ho říkal jeden plzeňák o kterém sem si ze začátku myslel že je pražák.

Že přijede pražák na valašsko a vidí lidi u cesty a tak sa optá, chlapi kde je tu nějaká pálenica ? A ti lidi u cesty, vidíš tam na kopci ten kostel. A pražák ano vidím. A ti lidi, tak kromě něho všude.
 
17.3.2018, 22:12
 
No v Budějicách je zase nablito, teda aspoň na jejich facebooku. Kdybych byl hráčem motoru tak bych sa asi bál vyjít na ulicu protože tolik lidí co si tam teďka vyčítajů že si kůpili permanentky, tak z toho ide až hrůza. V Budějicách mluvíja o WSM jako o pralese a možná v tom je ten jejich problém, že sa za tých 5 let co hrajů na popředí nenaučili žádné pokoře. V tom bych viděl ten rozdíl mezi nima a nama, protože my sme ten skutečný prales na rozdíl od nich hráli a museli sa vyhrabat až ze dna a neměnili sme sůpeře a tabulku enom na základě výměny licence. I když u nás bylo eště pár kol před koncem takej pořádné haleluja tak nakonec sa hráčom děkovalo za dobrů sezonu. No já osobně bych tu E ligu přál víc Budějicám než Kladnu ale na druhů stranu není eště nikde psané, že ty Vary a Kladno tu baráž udělajů. Letošní baráž o E ligu bude možná větší podívaná než celé jejich play-off.
 
14.3.2018, 22:20
 
Reakce na jakaka: cože to mám zmáčknůť za knoflík na týc...
Normálně napíšeš do googlu.
facebook motor české budějovice
 
14.3.2018, 22:04
 
Nooo. Tak Valmez a Kladno teda překvapili.

Na facebooku ČB to vře jak voda v rychlovarné konvici. Takový humbuk nebyl ani tady po zápase se Slávií. Některým kovaným a hrdým motorákom už ruply nervy a dávajů to hráčom a vedení pěkně sežrat. Kdosi si tam i dokonce myslel, že je lepší dostat v semifinále Kladno jak ve čtvrtfinále Vsetín. Smajlík
 
10.3.2018, 20:03
 
Reakce na scouser: Já pamatuju jednoho, jak s modrožluto...
Nebo si šel nechat udělat zdarma plastiku obličeje neboť sa vědělo, že máme dobré chirurgy.
 
10.3.2018, 18:24
 
Reakce na rst: Kam to dotáhli? Dyť každý druhý/á vypadá ...
No dva takové náběhy s kamením si pamatuju aj já. Jednou v Gotyšu a jednou tady na Lapači myslím že 97/98 taky od Ševců. Stáli sme s kámošama na rohu stadionu u potoka a čuli sme jakési cinkání které sa stupňovalo jak déšť když začíná prašť. A to cinkání byly kameně které dopadaly na konstrukci brány u Atlanticu. A za chvílu z poza rohu přední strany Lapače naběhlo asi 30 - 40 Ševců a začli sa dobývať k nám a lomcovali s tů bránů tak že kmitala asi půl metra na každů stranu. No a než by sme s kámošama řekli švec (nebo rovnůc ševci Smajlík tak z druhé strany kolem nás proletělo asi 20 vsetínských fanoušků (z velké části GPH) směrem k bráně na Ševce a i když našich bylo asi o polovinu meněj tak měli policajti s vlčákama co dělat aby oba tábory aspoň trochu od té brány dostali. Samozřejmě tam i tak proběhlo pár pěstních úderů skrze mříže na obě strany a dokonce sem u jednoho ševce zahlédl v ruce aj jakýsi skládací nůž. Pamatuju jak naši na konci na Ševce řvali "ve Zlíně vyhráli a Zlíňáka tam zabili". I když sem sa této bitvy neůčastnil tak sem byl strašně rád že stojím na této straně barikády protože právě u naších (i když byli v menším počtu) byla vidět a cítit ta hrdost a respekt o kterés psal. Lidi kteří neváhali ani vteřinu sa postavit za svůj klub a byli schopní udělat cokoli enom proto aby sa sůpeř před nima sklonil. No ale jaks psal, tenkrát ta touha po respektu a uznání prostě k Lapači ale i jiným klubům prostě patřila a díky bohu za takové vzpomínky. Kdyby to tenkrát někdo natočil a dnes zveřejnil tak by sa to řešilo snad až v Bruselu. Takže do tvojí kvízové otázky dosazuju, že to bylo tenkrát LEPŠÍ Smajlík
 
9.3.2018, 22:27
 
Reakce na Gerard: Aniž bych se chtěl tohoto "pana doktor...
Naprostý souhlas Smajlík . Ale dovedu si živě představit kdyby letos nepostůpili tak co jich tady příště čeká za přivítání Smajlík
 
9.3.2018, 19:57
 
No nevím kdyby Budín zažil tu atmosféru na a před Lapačem eště když tady hrávali Ševci, Sparta nebo Plzeň tak by ho asi z toho jeblo. Doktor od juniorky který sa chválí asistenců u nejrůznějších zranění a rozhodí ho pár nadávek.
 
6.3.2018, 23:08
 
Reakce na fan22: Víc než to nemehlo z Varů, mne mrzí, že...
Ano taky sem slyšel a celkem mně to aj nasralo protože to byly prý mladé cérky. No není nic smutnějšího než když na stadionu příde k úrazu malé děcko nebo mladý školák a ještě k tomu né vlastní vinou. Věřím tomu, že to ti dotyční s tím žebříkem neudělali schválně ale pravda je, že aj opitý člověk mosí zodpovídať za svoje chování. To samé platí pro ty házeče plechovek od Semtexu nebo čeho. Když dostanu kelímkem s pivem OK nasere to ale aspoň to nikomu nerozbije hlavu jak skoro plná plechovka. Pití k Lapači dycky patřilo, patří a důfám že aj patřit bude ale každý by měl znať aspoň trochu svoje hranice a hlavně brať ohled na ty nejmenší školkou nebo školou povinné. Samozřejmě každý byl mladý a s tím pitím to občas přepísk a ty hranice odkáď pokáď člověk poznává s věkem a nabytýma (nablitýma ) zkušenostma . S tým žebříkem to byla prostě drahá sranda.
Tímto bych chtěl tým dvům cérkám vyjádřit lítost že sa něco takového stalo s přáním brzkého uzdravení a prosbou aby na vsetínský hokej nezanevřely.
 
5.3.2018, 20:53
 
Kdo eště nečetl tak doporučuju přečíst karlovarský facebook tak sem sa už dlůho nezasmál. Oni sů z nás tak frustrovaní jak kdyby to čtvrtfinále projeli. No ať už si o nich myslíme cokoli tak jedno sa jim mosí nechat, že majů na facebooku hlášky jak sviňa.

" Podle mě jim dopita dává syrové maso. A další věc jsou ty fanoušci to jak jsou vulgární,ubreceny a ještě zloději. Ukradli znacky z autobusu Energie včera" Smajlík Smajlík Smajlík
 
4.3.2018, 22:56
 
Reakce na swaty: Tu značku z toho busu vy vystavte na la...
Neboj Sváťo to bude zase dobré mamka ti kůpí slona.
 
4.3.2018, 16:20
 
Reakce na rst: Petrklic: Je mi divné, že bych si nepamat...
No ono to číslo 100 švadlen sem uvedl odhadem. Šlo o to že byla už tma a hodně z nich bylo v černém a taky byli roztroušení snad po půlce nádraží a mezi nima sa motali eště četníci takže sa to dalo těžko nejak přesně spočítat. Ber to z pohledu běžce který sa otočí a nic nepočítá ale vycházá enom z vizuálního dojmu. Takže ve skutečnosti jich tam mohlo být třeba 40 - 70 to číslo 100 sem fakt střelil odhadem a netrvám na něm. Rok si fakt nevzpomenu ani za boha ale myslím že sme tam tenkrát prohráli.
 
4.3.2018, 13:47
 
Reakce na rst: Petrklic: to se Ti stalo kdy? :) (v tom G...
No rok si už přesně nepamatuju. Ale bylo to v zimě protože byla kosa jak prase a bylo to v základní části (možná okolo vánoc) . Čekal sem kdy nás ten autobusák vyhodí, né proto že asi 20 dalších fanoušků Vsetína taky nemělo čas platit ale protože sa celů cestu dom něco zpívalo, pamatuju si "Vsetín je hvězda Vsetín je naše hvězda Vsetín je nejlepší" a samozřejmě Jalovec. A teď si vzpomínám, že to byl pátek protože sme všeci stáli z důvodu že autobus byl plný běžných lidí kteří seděli a ani nedutali a vracali sa z práce nebo ze škol zpátky na Vsetín. Potom sem u zadních dveří na zastávce v Liptále potkal známého který vysedal a prohlásil "s vama je zážitek někde jet, vracám sa z Prahy a toto sem ešte nezažil. Nejlepší bylo jak ešte v útrobách Čajkova domu když sme šli o přestávce na pití tak na nás chtěli ševci vletět a držali je od nás enom těžkooděnci a jeden poblíž stojící GPHák když to viděl tak fláknul svůj párek v rohlíku jednomu ševcovi co tam nejvíc vyskakoval přímo do ksichtu a prohlásil "tu máš ty ku.vo jedna zežer si to. Je to už určitě 15 let a těch zážitků s GT je víc a patří mezi ty nejkrásnější. Nutno řéct že to že sme sa tenkrát z toho GOTYŠU jako mlaďoši vrátili enom napití ale bez jediného šrámu tak byla hlavně zásluha tamních četníků v černých mundůrech kteří je tehdy asi 5 metrů od autobusu trochu zahnali. No nechtěl sem tady zatahovat historii ale přišlo mně směšné jak nám to každý z nich přál a přitom v té době všeci vypadali takto Smajlík a na hokejovém svazu zase takto Smajlík
 
4.3.2018, 11:08
 
No nejlepší sů ty kecy, jak nám to dycky každý přál. Nejrači vzpomínám na to jak nám to přáli v GOTWALDOVĚ když nás asi 100 ševců hnalo až na autobusák. Tímto sa chcu omluvit ČSAD za to, že můj vstup do autobusu byl tak rychlý, že sem ani nestihl zaplatit. Smajlík
 
4.3.2018, 09:37
 
No já bych z Vítka určitě vymaštěnce nedělal. On to má ogar těžké, je vyšší a v každém sůboji s menším hráčem který sa eště skloní tak mu vycházá rameno na úroveň protihráčovy hlavy. Navíc Vítek je dříč a jeden z mála našich hráčů který sa to nebojí čistit jak v našem tak sůpeřově brankovišti. Myslím, že enom jeho faul nám ten zápas neprohrál. Prostě sme nedali gol a to je celé.

No a z toho jejich golmana Novotného bych zase Megastar nedělal. To, že chytá tak jak chytá je výsledek (dobré obrany , trochu té brankařské zručnosti, toho že většinu střel vidí a taky i toho štěstíčka). Postavte před něho nejaků ďuravů obranu a uvidíme jaký bude mít průměr golu na zápas. Trochu mně to připomíná tu situaci s Jekelem když eště chytal za Třebíč, taky z něho každý dělal reprezentačního golmana a potom změnil tým a ejhle. Taky není možné sa enom dívat na poměr střel v zápase ale je třeba sa dívat aj na kvalitu, razanci a přesnost tých střel. Ty naše střely od modré sů takové žabičky které buď idů přímo na golmana který jich vidí a nebo to ide mimo bránu. Prostě nemáme takové sřelce kteří by to tam prostě narvali od modré. Takže aj v tomto je třeba vidět příčinu prohry.
 
4.3.2018, 01:22
 
Reakce na yantar: Dnes jste si všude udělali skvělou rek...
Hlavně o tom nezapomeň jednou povykládat svojim vnoučatům.
 
4.3.2018, 00:37
 
Reakce na three7: No jo, tak si dejte titul nejlepší fan...
Tak 1) Nevím kde bereš tu jistotu, že si ten pravý kdo má posuzovat to estli Vsetín a jeho fanoušci sů a nebo nejsů to co bývali. Zažils éru Vsetína? Kolikrát si tady byl? Protože já si nepamatuju, že by karlovarští fanoušci tady často jezdili v nějakých hojných počtech tak nevím s čím konkrétně to chceš srovnávat. A jestli ta dnešní atmosféra na stadionu byla na tebe příliš napjatá a máš z toho nervy v kýblu tak věř tomu, že to eště nic nebylo. Mám v paměti jiné zápasy které byly daleko větším peklem (derby se Zlínem, Plzeň, Jihlava...).
2) Nevím kde vídíš pořád někoho plakat když tady asi 90% fanoušků napsalo, že ste byli lepší. Spíš tady vidím pořád plakat jenom vás z Karlových Varů.
3) Nevím v čem pořád vidíte jakýsi prasohokej. Zranění samozřejmě nikdo nikomu nepřeje ale takový je sport. Možná kdybys viděl jak tady hrál Přerov tak bys změnil názor na to co je prasohokej.
 
3.3.2018, 21:41
 
Reakce na swaty: Tvl furt tu brecite nad rozhodcima ale ...
No tak 1) Nad rozhodčíma tady nikdo nebrečí. To, že to na začátku zápasu párkrát podělali je fakt ale rozhodčí nám zápas určitě neprohráli. Prohráli sme si ho sami tím, že sme neproměnili šance.
2) Jako prasata určitě nehrajem. Dohrávat hráče u mantinelu je normální hra do těla. To, že sa o vás sotva někdo otře dresem a už ste hore kopytama tak to není náše vina.
3) Aj když zítra prohrajem tak led rozpůšťat určitě nebudem máme eště mládež a bruslení. Takže v pondělí u nás rolba určitě eště vyjede.

Takže jediné v čem sas trefil je to, že na ledě nestíháme. Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.