Přestřelku s Olomoucí zvládli lépe mladší dorostenci Vsetína

Filip Bazala • 04.03.2012

Jednatřicáté kolo extraligy mladšího dorostu sehráli v neděli dopoledne mladší dorostenci Vsetína s Olomoucí. Obě mužstva nejspíš před utkáním vyhlásila den otevřených dveří v obraně, jelikož během šedesáti minut diváci na Lapači viděli šestnáct branek. O vítězi tak muselo rozhodnout prodloužení. V něm v první minutě fauloval olomoucký Horák, který dostal pět minut + do konce utkání a Valaši měli jedinečnou šanci proměnit přesilovku ve vítězství. To se jim povedlo ve čtyřiašedesáté minutě, kdy se šestou brankou v utkání předvedl Adam Hořanský a rozhodl o bodu navíc pro Vsetín.

EMD - 31.kolo ne 4.3.10:00
HC Olomouc
9:8p(1:2, 4:3, 3:3 - 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Hořanský (Škrabánek), 22. Hořanský (Januška), 23. Vojkůvka, 28. Škrabánek (Hořanský, Vojkůvka), 31. Vojkůvka (Hořanský, Škrabánek), 42. Hořanský (Vojkůvka), 51. Hořanský (Tydlačka), 60. Hořanský (Mikula, Tydlačka), 64. Hořanský (Tydlačka, Vítek) - 12. Šoustal T. (Pavlovský, Nesvadba), 14. Pavlovský (Nesvadba, Štefka), 21. Šoustal T. (Pavlovský), 26. Pavlovský (Šoustal T., Klvaňa), 39. Hes (Nesvadba, Medek), 45. Horák (Kolovratník, Štefka), 54. Štefka (Nesvadba, Pavlovský), 59. Šoustal T. (Pavlovský, Štefka). Rozhodčí: Smilek - Mana, Kurtin. Vyloučení: 6:6 navíc Horák R. (OLO) 5+KO. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 62. Střely na branku: 37:51. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:8, 9:8.
VHK ROBE Vsetín: Bechný (41. Holub) - Běhula, Dubnický, Haničák, Hořanský, Janošek, Januška, Kovář, Miko, Mikula, Ngo, Pisklák, Světlík, Svozílek, Tydlačka, Vítek, Vojkůvka, Weintritt, Škrabánek.
HC Olomouc: Sroka (23. Šoustal M.) - Beutl, Dittrich, Hes, Holibka, Holiš, Horák J., Horák R., Klvaňa, Kolovratník, Malý, Medek, Nesvadba, Pavlovský, Zabloudil, Škoda, Šoustal T., Štefka.