Detail zápasu

LSŽ - 1.kolo ne 13.9.
HC Uherské Hradiště
6:7(2:3, 2:3, 2:1)
Branky VHK: Kočí - 2, Calaba, Urban, Turek, Kašpar, Dědek.
VHK ROBE Vsetín: Křenek Radim, Krňa Tomáš, Houser Marek, Kočí Václav, Calaba Tomáš, Dědek Matyáš, Kuchařík Dominik, Sovjáková Tereza, Polách Šimon, Urban Marek, Půček Jan, Turek Adam, Kovář Jiří, Cypris Jaromír, Velikovský Jakub, Boháč Robin, Kašpar Antonín.

Ohlasy k utkání

Lubomír Konečný (trenér Vsetína): "První třetina zápasu byla z naší strany velice špatná. Po přestávce jsme do druhé části nastoupili lépe a soupeři jsme odskočili na 3:6. Bohužel díky hrubým chybám a nesoustředěnosti se zápas zdramatizoval a v závěru utkání se nám podařilo vstřelit šťastnou branku, díky které si odvážíme 2 body. Soupeře jsme přestříleli v poměru 22:54 a myslím si, že jsme byli lepším týmem. Musíme si dát pozor na brejky, díky kterým se soupeř zbytečně dostával do hry. Rovněž se musíme zaměřit na důraz ve střelbě a proměňovat gólové příležitosti."