Další výhra pro mladší dorost! Olomouc opět schytala debakl

Helena Hegeďová • 07.01.2016

Vsetínští diktovali tempo utkaní již od prvních minut, což přineslo kýžené ovoce, když se ve 4. minutě jako první trefil Matiaško. Od té chvíle, až do konce druhé třetiny lovil domácí gólman puk ze své sítě ještě šestkrát, z toho dvakrát při přesilové hře svého týmu. Hanáci sice v poslední periodě zabrali a vstřelili dvě branky, bylo však jasné, že náskok Valachů nemají šanci dohnat. Vsetín tak prodlužuje svoji šňůru neporazitelnosti o další zápas. O skalp dalšího ze soupeřů se mladší dorostenci budou pokoušet v sobotu 9.1., kdy na Vsetín přijedou hosté ze Šumperka.

ELMD - Nadstavba E čt 7.1.17:00
HC Olomouc
2:8(0:4, 0:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 44. P. Mader (Kořenek, Kalač), 48. Tomajko (Kret) – 4. Matiaško (Kuboš, Mikulenčák), 6. Rusler (Weintritt, Štědrý), 9. Klímek (Matiaško), 17. Zetocha (Brodek), 23. Klímek (Matiaško, Kuboš), 29. Rusler (Weintritt, Pírek), 36. Zetocha (Mikulenčák), 47. Půček (Matiaško). Rozhodčí: Kika – Doleček, Hanzlík. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:2. Diváci: 45. Střely na branku: 25:50. Průběh utkání: 0:0, 0:7, 1:7, 1:8, 2:8.

HC Olomouc: Machatý – Klesla, D. Mader, Hladiš, Vosátko, Dupal, P. Mader – Kalač, Harabiš, Tomajko, Kořenek, Janíček, Vašenka, Kret, Dvořák, Smejkal, Skřivánek.
VHK ROBE Vsetín: Horák – Mikulenčák, Kuboš, Ondračka – Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý.