Karlovy Vary znovu nad síly starších dorostenců

Helena Hegeďová • 26.02.2016

O tomto víkendu vyjel tým starších dorostenců na západ, kde je jako první soupeř čekaly Karlovy Vary. Na domácím ledě s tímto týmem Valaši prohráli 1:3, dnes na ledě favorita podlehli větším rozdílem, a to 0:6. Domácí tým byl již od úvodu lepším a nedával Vsetínským moc šancí dostat se do útoku. Valaši sice na začátku druhé třetiny zabrali a byli aktivnějším celkem, branky se ale nedočkali. Po zbytek zápasu už byli lepší domácí, dařilo se jim také v přesilových hrách a úspěšně bránili oslabení. Nedali tak soupeři šanci na skórování a připisují si další body. SDO čeká další, a poslední, zápas již zítra, soupeřem jim bude Litvínov.

ELSD - 15NS pá 26.2.15:15
HC Energie Karlovy Vary
6:0(2:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 10. Petrov (Chodounský, Bernáth), 20. Horký (Kurfürst), 26. Štaif (Kurfürst, Slabý), 34. Petrov (Chodounský), 42. Pátek (Petrov, Halberštát), 54. Horký (Hotěk). Rozhodčí: Kostourek –  Gerát, Havelec. Vyloučení: 3:6.Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 35:16. Průběh utkání: 6:0.

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov – Bernáth, Vápeník, Hrůša, Kunc, Pátek, Štaif – Tlačil, Slabý, Prošek, Horký, Chodounský, Hotěk, Petrov, Kurfürst, Halberštát
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Pařízek, Krůžela, Nadymáček, Kollár, Kašpar, Augustin – Najvar, Koňařík, Wolf, Hrňa, Dubnický, Matiaško, Sušeň, Humplík, Kovář, Paroušek