Mladší dorostenci se vrací z Havířova s prázdnou

Ondřej Slováček • 31.01.2016

K nedělnímu zápasu ELIOD Extraligy mladšího dorostu zajížděli Valaši na led prvního Havířova. Domácí se vezli na vlně čtyř vítězných zápasů a proti Vsetínu se jim tuto bilanci podařilo prodloužit, neboť zelenožlutí nedokázali proměnit žádnou z jednadvaceti střel a nakonec podlehli svému soupeři poměrem 0:2 po brankách Janečka a Revaje. Další zápas sehrají mladší dorostenci ve čtvrtek 4. února, kdy přivítají na svém ledě celek Opavy.

ELMD - Nadstavba E ne 31.1.13:15
AZ Havířov
2:0(1:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 17. Janeček (Revaj), 42. Revaj (Janeček, Grygar). Rozhodčí: Šutara – Bojda, Mikler. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 35:21. Průběh utkání: 0:0, 2:0.

AZ Havířov: Dufek – Zíková, Pavelek, Grygar, Hrček, Máca, Ševěček, Adámek, Čipera – Janeček, Del Favero, Tomeček, Damps, Potočný, Juhász, Pindel, Zíka, Bambula, Revaj.
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Mikulenčák, Kuboš, Ondračka – Rusler, Cabák, Pírek, Zetocha, Weintritt, Stodůlka, Matiaško, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski.