Mladšímu dorostu se nepodařilo přerušit vítěznou sérii Havířova

Ondřej Slováček • 12.11.2015

Po dvoutýdenní odmlce soutěžních zápasů zajížděli mladší dorostenci na led Havířova. Domácí hráči měli v zádech sérii pěti vítězných utkání, ve kterých skórovali průměrně pětkrát. Výbornou střeleckou formu dokazovali i v souboji se Vsetínem, kdy už v 9. minutě svítil na světelné tabuli stav 2:0. Valachům se podařilo na začátku druhé třetiny snížit zásluhou Půčka, ale ve třetí třetině vrátil Havířovským dvougólové vedení Janeček, na které už nedokázali zelenožlutí odpovědět. Další utkání sehraje Vsetín již tuto neděli, kdy doma vyzve poslední Opavu.

ELMD - 15.kolo čt 12.11.16:00
AZ Havířov
3:1(2:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Bambula (TS), 9. Adámek (Tomeček), 53. Janeček (Bambula) – 21. Půček (Klímek, Matiaško) Rozhodčí: Koziol – Barteček, Řezáč. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Střely na branku: 24:22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
AZ Havířov: Šembera – Pavelek, Hrček, Grygar, Máca, Adámek, Zíková, Čípera – Potočný, Byčkov, Zíka, Damps, Janeček, Přeček, Bambula, Tomeček, Revaj, Juhász
VHK ROBE Vsetín: Horák – Ondračka, Mikulenčák, Rusler, Cabák, Andris, Pírek, Půček, Paroušek, Klímek, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski, Zetocha, Weintritt, Jenáček, Matiaško