SDO: Vítkovice nad síly Vsetína

Jan Tajzler • 02.10.2015

Starší dorostence zavedl program Noen extraligy do Vítkovic. Domácí favorit potvrzoval papírové předpoklady a po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 7:1 v neprospěch Valachů. Zelenožlutým slouží ke cti alespoň třetí třetina, kdy se hosté začali více prosazovat a konečné skóre alespoň zkorigovat. Vsetín má šanci na reparát už zítra, kdy na domácím ledě vyzve olomoucké Kohouty, toto utkání startuje v 11:00.

ELSD - 9.kolo pá 2.10.17:00
HC Vítkovice Ridera
8:4(3:1, 3:0, 2:3)
Branky a nahrávky: 9. Konečný (Veřmiřovský, Bernát), 13. Šala (Richtár), 18. Bernát (Žemba), 28. Blaško (Gřesík, Baláž), 35. Raška (Šala), 37. Baláž, 41. Slíž (Raška), 53. Baláž (Kučera) – 11. Weintritt J. (Weintritt M., Kovář), 52. Kovář (Weintrit M.), 55. Sušeň (Kovář), 55. Najvar (Kovář). Rozhodčí: Šutara - Gebauer, Hanzlík. Vyloučení: 11:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 35:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 7:1, 7:2, 8:2, 8:4.
HC Vítkovice Ridera: Daňa – Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Bernát, Konečný, Šala, Baláž, Richtár, Blaško, Žemba, Franz, Kosina, Raška
VHK ROBE Vsetín: Machač – Krůžela, Nadymáček, J. Weintritt, Kollár, Augustin, Richter – M. Weintritt, Čechmánek, Sušeň, Humplík, Kovář, Najvar