SDO začal nadstavbu debaklem

Helena Hegeďová • 18.12.2015

První zápas nadstavbové části nedopadl pro starší dorostence růžově. Na Kladně obdrželi od tamních Rytířů hned sedm branek a domů tedy přivezli prohru 0:7. Po první třetině to však ještě tak zle nevpadalo, i když byli domácí lepším týmem, po první periodě měli pouze hubený náskok 1:0. Jako klíčové se nakonec ukázalo druhé dějství, kde Vsetínští obdrželi 4 branky a pětigólová ztráta už se přeci jen dohání hůř. Velkou šanci k alespoň čestnému zásahu měl ve 45. minutě Dominik Knap, trefil však pouze horní tyč Stahlovy branky. Další zápas SDO se koná 19.12. v 16:00 v Českých Budějovicích.

ELSD - 1NS pá 18.12.14:30
7:0(1:0, 4:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. M. Kučera (Kovacs, Veber), 22. Husarik (Pejchal, Šíma), 32. J. Kučera (Smrž), 34. Hrabík (Kouba, Šíma), 38. Hrabík (Veber, Stahl), 51. Kovacs (Pejchal), 56. Kubík (Kalaj, Kiml). Rozhodčí: Jílek – Frodl, Ovsík. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 45:21. Průběh utkání: 0:0, 7:0.

Rytíři Kladno: Stahl – Klusáček, Haspeklo, Šíma, J. Kučera, Veber, Müller, Kiml, Smrž – Řepka, Hrabík, Svoboda, Kouba, M. Kučera, Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal
VHK ROBE Vsetín: Machač (41. Sachr) – Krůžela, Nadymáček, Weintritt, Kollár, Kašpar, Augustin, Petrla, Richter – Wolf, Najvar, Koňařík, Hrňa, Dubnický, Čechmánek, Vilém, Humplík, Kovář, Knap