SDO ztratil body v Českých Budějovicích v poslední minutě

Radek Bařina • 19.12.2015

Smolnou porážku 4:5 si připsali starší dorostenci VHK Vsetín na ledě Českých Budějovic. Svěřenci Jiřího Weintritta předvedli po pátečním debaklu na ledě Kladna výrazně lepší výkon a i když povětšinu zápasu prohrávali, drželi se neustále na dostřel. Po Kovářově vyrovnání na 3:3 ze 47. minuty to pak vypadalo, že Valaši dovedou zápas do prodloužení, osud však byl proti. Pouhých 19 sekund před třetí sirénou totiž překonal Sachra v brance VHK Dudáček a svou trefou rozhodl o tom, že se vsetínští dorostenci vrací z výpravy do Čech bez bodu.

ELSD - 2NS so 19.12.16:00
Madeta Motor České Budějovice
5:4(1:1, 3:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 4. Sigmund (Kondelík, Dudáček), 30. Káník (Toman, Dosek), 33. Kondelík (Bláha, Hadžič), 36. Bláha (Škola), 60. Dudáček (Kondelík) – 11. Weintritt (Kovář, Knap), 34. Knap (Kovář), 40. Dubnický (Augustin), 48. Kovář (Knap, Augustin). Rozhodčí: Pražák - Kreuzer, Brůha. Vyloučení: 4:5 navíc Sachr (VSE) 10 min OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 143. Střely na branku: 37:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:4, 5:4.

Madeta Motor České Budějovice: Němec – Hadžič, Dosek, Dvořák, Škola, Doktor, Dudáček – Bláha, Pánek, Matys, Rolínek, Tejko, Káník, Sigmund, Kašper, Kondelík, Toman, Kaisler
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Nadymáček, J.Weintritt, Kollár, Kašpar, Augustin, Petrla, Richter – Wolf, Najvar, Koňařík, Hrňa, Dubnický, Čechmánek, Humplík, Kovář, Knap.