Starší dorost neuspěl na ledě favorizovaných Vítkovic

Ondřej Slováček • 27.11.2015

Vsetínští mladíci, posilněni minulým vítězstvím v derby proti Zlínu, tentokrát zajížděli do Ostravy na souboj proti Vítkovicím, které však v letošní sezoně ještě nedokázali obrat o body. Dnešní zápas se po dvě třetiny nesl ve vyrovnaném duchu, ale ve třetí části se Vítkovice dostaly do dvoubrankového vedení, na které zelenožlutí už nedokázali odpovědět. Čtyřmi body se v utkání blýskl vítkovický Baláž, který byl nakonec u všech gólu svého týmu. Další zápas je pro vsetínské starší dorostence naplánován už na tuto sobotu, kdy od 11 hodin vyzvou na svém ledě Kohouty z Olomouce.

ELSD - 23.kolo pá 27.11.17:00
HC Vítkovice Ridera
4:2(1:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 9. Baláž (Slíž, Toman), 22. Tauwinkl (Baláž, Toman), 52. Gřesík (Toman, Baláž), 59. Šala (Gřesík, Baláž) – 12. Kovář, 30. Knap (Kovář) Rozhodčí: Mikula – Rychlý, Poruba. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 32:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

HC Vítkovice Ridera: Kardinál – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Kučera, Malík, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Bernát, Maxner, Šala, Baláž, Richtár, Cháňa, Blaško, Franz, Kosina, Toman
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Petrla, Krůžela, Nadymáček, Weintritt J., Kollár, Augustin, Kašpar – Dostál, Koňařík, Hrňa, Dubnický, Weintritt M., Humplík, Kovář, Knapp