Luboš Rob převzal dres za 100 gólů za Vsetín

Václav Trávníček • 21.12.2023

Před středečním šlágrem 31. kola Chance ligy mezi Vsetínem a Porubou převzal útočník Luboš Rob z rukou sportovního manažera VHK Radima Tesaříka dres, který upomíná na aktuální milník v jeho kariéře. V utkání s Litoměřicemi 9. prosince před reprezentační přestávkou totiž rodák z Českých Budějovic vstřelil svůj 100. gól v zelenožlutém dresu. Zařadil se tak do společnosti valašských „stovkařů“ jakými jsou Jiří Dopita, Zbyněk Mařák, Roman Stantien nebo třeba František Zúbek.

„Jsem za to rád. Myslím si, že sto gólů v jednom klubu už je slušný počet. Doufám, že se na tom nezastavím a naopak jich přidám ještě co nejvíc,“ přál si po dosažení milníku Luboš Rob, jenž na Lapači s výjimkou dvouleté anabáze v extraligové Plzni působí od roku 2018. K dalším metám vykročil hned v následujícím kole po reprezentační přestávce, když se jedním vstřeleným gólem podílel na vítězství nad Jihlavou 2:0.

Kdo jsou vsetínští stovkaři?

• 175 - Jiří Dopita
  • 155 - Jiří Duba
  • 135 - Michal Tomek
  • 132 - Zbyněk Mařák
  • 129 - Radim Kucharczyk
  • 127 - Daniel Vaněk
  • 125 - Roman Stantien
  • 113 - Ludvík Kroupa
  • 111 - Jaroslav Sousedík
  • 108 - František Zúbek
  • 106 - Ctirad Valchář
  • 101 - Luboš Rob ml.

Poznámka: Počty gólů jsou aktuální k 21. 12. 2023.