(19.8) RONA CUP: Žilina - Vsetín 15:30 | (18.9.) RONA CUP: Trenčín - Vsetín 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 775 (k 15.8.)

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BRE FRM HOD NJI OPA POR PRE SKK TEC VAL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
44 st 25.2.2015 Vsetín Karviná 5:2
44 st 25.2.2015 Přerov Technika 1:3
44 st 25.2.2015 Opava Poruba 4:3sn
44 st 25.2.2015 Břeclav Hodonín 3:5
44 st 25.2.2015 Val. Meziříčí Nový Jičín 1:2
 
43 so 21.2.2015 Karviná Val. Meziříčí 2:4
43 so 21.2.2015 Nový Jičín Opava 1:4
43 so 21.2.2015 Technika Vsetín 4:3
43 so 21.2.2015 Hodonín Frýdek-Místek 8:1
43 so 21.2.2015 Poruba Břeclav 5:0
 
42 st 18.2.2015 Opava Karviná 7:0
42 st 18.2.2015 Frýdek-Místek Poruba 3:7
42 st 18.2.2015 Břeclav Nový Jičín 3:2
42 st 18.2.2015 Přerov Vsetín 6:1
42 st 18.2.2015 Val. Meziříčí Technika 6:4
 
39 po 16.2.2015 Poruba Přerov 5:3
 
41 so 14.2.2015 Karviná Břeclav 2:0
41 so 14.2.2015 Hodonín Přerov 0:5
41 so 14.2.2015 Technika Opava 2:1sn
41 so 14.2.2015 Vsetín Val. Meziříčí 7:3
41 so 14.2.2015 Nový Jičín Frýdek-Místek 7:3
 
40 st 11.2.2015 Břeclav Technika 3:2p
40 st 11.2.2015 Opava Vsetín 1:4
40 st 11.2.2015 Přerov Val. Meziříčí 5:1
40 st 11.2.2015 Frýdek-Místek Karviná 4:3
40 st 11.2.2015 Hodonín Poruba 4:5sn
 
39 so 7.2.2015 Val. Meziříčí Opava 1:3
39 so 7.2.2015 Nový Jičín Hodonín 4:6
39 so 7.2.2015 Technika Frýdek-Místek 3:0
39 so 7.2.2015 Vsetín Břeclav 4:1
 
38 st 4.2.2015 Břeclav Val. Meziříčí 3:5
38 st 4.2.2015 Přerov Opava 4:2
38 st 4.2.2015 Karviná Hodonín 2:7
38 st 4.2.2015 Frýdek-Místek Vsetín 2:5
 
37 so 31.1.2015 Karviná Poruba 3:5
37 so 31.1.2015 Opava Břeclav 5:1
37 so 31.1.2015 Technika Hodonín 3:4
37 so 31.1.2015 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 4:3sn
37 so 31.1.2015 Nový Jičín Přerov 1:5
 
36 st 28.1.2015 Přerov Břeclav 4:0
36 st 28.1.2015 Frýdek-Místek Opava 2:1
36 st 28.1.2015 Poruba Technika 6:4
36 st 28.1.2015 Nový Jičín Karviná 7:3
36 st 28.1.2015 Hodonín Vsetín 4:5p
 
38 po 26.1.2015 Poruba Nový Jičín 5:1
 
35 so 24.1.2015 Břeclav Frýdek-Místek 6:3
35 so 24.1.2015 Val. Meziříčí Hodonín 4:2
35 so 24.1.2015 Technika Nový Jičín 2:3p
35 so 24.1.2015 Vsetín Poruba 4:3
35 pá 23.1.2015 Karviná Přerov 1:4
 
34 st 21.1.2015 Poruba Val. Meziříčí 8:1
34 st 21.1.2015 Hodonín Opava 3:0
34 st 21.1.2015 Přerov Frýdek-Místek 10:1
34 st 21.1.2015 Karviná Technika 2:5
34 st 21.1.2015 Nový Jičín Vsetín 2:3sn
 
33 so 17.1.2015 Karviná Vsetín 3:1
33 so 17.1.2015 Technika Přerov 4:2
33 so 17.1.2015 Nový Jičín Val. Meziříčí 2:3
33 so 17.1.2015 Poruba Opava 4:3sn
33 so 17.1.2015 Hodonín Břeclav 3:2
 
32 st 14.1.2015 Vsetín Technika 6:4
32 st 14.1.2015 Opava Nový Jičín 2:6
32 st 14.1.2015 Val. Meziříčí Karviná 4:2
32 st 14.1.2015 Frýdek-Místek Hodonín 7:4
32 st 14.1.2015 Břeclav Poruba 3:4sn
 
31 so 10.1.2015 Karviná Opava 5:3
31 so 10.1.2015 Technika Val. Meziříčí 4:0
31 so 10.1.2015 Poruba Frýdek-Místek 6:3
31 so 10.1.2015 Nový Jičín Břeclav 3:0
31 so 10.1.2015 Vsetín Přerov 1:2
 
30 st 7.1.2015 Opava Technika 3:2
30 st 7.1.2015 Frýdek-Místek Nový Jičín 3:4
30 st 7.1.2015 Břeclav Karviná 1:3
30 st 7.1.2015 Val. Meziříčí Vsetín 2:3p
30 st 7.1.2015 Přerov Hodonín 2:1
 
29 ne 4.1.2015 Val. Meziříčí Přerov 3:2p
29 so 3.1.2015 Karviná Frýdek-Místek 3:5
29 so 3.1.2015 Poruba Hodonín 6:3
29 so 3.1.2015 Technika Břeclav 4:2
29 so 3.1.2015 Vsetín Opava 3:2
 
28 po 29.12.2014 Vsetín Břeclav 3:2
28 po 22.12.2014 Opava Val. Meziříčí 5:1
28 po 22.12.2014 Hodonín Nový Jičín 3:2p
28 ne 21.12.2014 Frýdek-Místek Technika 2:3
 
27 so 20.12.2014 Opava Přerov 3:1
27 so 20.12.2014 Hodonín Karviná 7:2
27 so 20.12.2014 Nový Jičín Poruba 3:4p
27 so 20.12.2014 Val. Meziříčí Břeclav 4:3
27 so 20.12.2014 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
 
26 st 17.12.2014 Přerov Nový Jičín 6:2
26 st 17.12.2014 Poruba Karviná 7:2
26 st 17.12.2014 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 6:3
26 st 17.12.2014 Břeclav Opava 5:3
26 st 17.12.2014 Hodonín Technika 3:2
 
25 so 13.12.2014 Karviná Nový Jičín 4:3p
25 so 13.12.2014 Opava Frýdek-Místek 8:4
25 so 13.12.2014 Přerov Břeclav 2:0
25 so 13.12.2014 Vsetín Hodonín 6:2
25 so 13.12.2014 Technika Poruba 2:3sn
 
24 st 10.12.2014 Hodonín Val. Meziříčí 6:2
24 st 10.12.2014 Frýdek-Místek Břeclav 1:2
24 st 10.12.2014 Přerov Karviná 7:2
24 st 10.12.2014 Poruba Vsetín 4:1
24 st 10.12.2014 Nový Jičín Technika 2:1
 
23 so 6.12.2014 Vsetín Nový Jičín 3:5
23 so 6.12.2014 Technika Karviná 6:2
23 so 6.12.2014 Frýdek-Místek Přerov 1:4
23 so 6.12.2014 Val. Meziříčí Poruba 4:1
23 pá 5.12.2014 Opava Hodonín 2:3
 
22 st 3.12.2014 Vsetín Karviná 3:1
22 st 3.12.2014 Přerov Technika 1:2
22 st 3.12.2014 Opava Poruba 4:3p
22 st 3.12.2014 Břeclav Hodonín 1:4
22 st 3.12.2014 Val. Meziříčí Nový Jičín 2:5
 
21 so 29.11.2014 Karviná Val. Meziříčí 6:2
21 so 29.11.2014 Hodonín Frýdek-Místek 2:5
21 so 29.11.2014 Technika Vsetín 0:2
21 so 29.11.2014 Nový Jičín Opava 2:3
21 so 29.11.2014 Poruba Břeclav 4:3sn
 
20 st 26.11.2014 Opava Karviná 5:4
20 st 26.11.2014 Břeclav Nový Jičín 4:6
20 st 26.11.2014 Frýdek-Místek Poruba 3:7
20 st 26.11.2014 Val. Meziříčí Technika 1:6
20 st 26.11.2014 Přerov Vsetín 7:4
 
19 so 22.11.2014 Karviná Břeclav 2:3
19 so 22.11.2014 Hodonín Přerov 2:3
19 so 22.11.2014 Nový Jičín Frýdek-Místek 4:1
19 so 22.11.2014 Technika Opava 6:4
19 so 22.11.2014 Vsetín Val. Meziříčí 7:2
 
28 st 19.11.2014 Přerov Poruba 1:0sn
 
9 st 19.11.2014 Karviná Opava 2:3sn
 
18 po 17.11.2014 Opava Vsetín 4:2
18 po 17.11.2014 Přerov Val. Meziříčí 5:1
18 po 17.11.2014 Břeclav Technika 1:2
18 po 17.11.2014 Hodonín Poruba 4:5
18 po 17.11.2014 Frýdek-Místek Karviná 6:5
 
17 so 15.11.2014 Val. Meziříčí Opava 2:3
17 so 15.11.2014 Technika Frýdek-Místek 10:4
17 so 15.11.2014 Nový Jičín Hodonín 4:3
17 so 15.11.2014 Břeclav Vsetín 3:5
17 so 15.11.2014 Poruba Přerov 3:4p
 
16 st 12.11.2014 Poruba Nový Jičín 0:1
16 st 12.11.2014 Hodonín Karviná 5:3
16 st 12.11.2014 Břeclav Val. Meziříčí 4:3p
16 st 12.11.2014 Frýdek-Místek Vsetín 4:5
16 st 12.11.2014 Přerov Opava 3:2
 
15 so 8.11.2014 Karviná Poruba 2:8
15 so 8.11.2014 Opava Břeclav 0:1
15 so 8.11.2014 Technika Hodonín 4:0
15 so 8.11.2014 Nový Jičín Přerov 2:5
15 so 8.11.2014 Val. Meziříčí Frýdek-Místek 5:4
 
14 st 5.11.2014 Břeclav Přerov 1:2
14 st 5.11.2014 Poruba Technika 2:3
14 st 5.11.2014 Frýdek-Místek Opava 3:2sn
14 st 5.11.2014 Hodonín Vsetín 3:4sn
14 st 5.11.2014 Nový Jičín Karviná 4:5sn
 
13 so 1.11.2014 Karviná Přerov 3:6
13 so 1.11.2014 Frýdek-Místek Břeclav 3:4
13 so 1.11.2014 Technika Nový Jičín 5:2
13 so 1.11.2014 Val. Meziříčí Hodonín 9:7
13 so 1.11.2014 Vsetín Poruba 4:3
 
12 út 28.10.2014 Karviná Technika 4:5p
12 út 28.10.2014 Poruba Val. Meziříčí 5:2
12 út 28.10.2014 Přerov Frýdek-Místek 3:4
12 út 28.10.2014 Nový Jičín Vsetín 6:4
12 út 28.10.2014 Hodonín Opava 2:3p
 
11 so 25.10.2014 Karviná Vsetín 2:5
11 so 25.10.2014 Poruba Opava 9:2
11 so 25.10.2014 Technika Přerov 3:2p
11 so 25.10.2014 Nový Jičín Val. Meziříčí 4:2
11 so 25.10.2014 Hodonín Břeclav 5:0
 
10 st 22.10.2014 Vsetín Technika 3:2
10 st 22.10.2014 Břeclav Poruba 1:7
10 st 22.10.2014 Val. Meziříčí Karviná 4:5
10 st 22.10.2014 Frýdek-Místek Hodonín 5:4p
10 st 22.10.2014 Opava Nový Jičín 4:3
 
9 so 18.10.2014 Technika Val. Meziříčí 2:4
9 so 18.10.2014 Poruba Frýdek-Místek 3:4sn
9 so 18.10.2014 Vsetín Přerov 1:5
9 so 18.10.2014 Nový Jičín Břeclav 2:4
 
8 st 15.10.2014 Břeclav Karviná 6:2
8 st 15.10.2014 Opava Technika 1:6
8 st 15.10.2014 Val. Meziříčí Vsetín 2:5
8 st 15.10.2014 Frýdek-Místek Nový Jičín 0:8
8 st 15.10.2014 Přerov Hodonín 5:3
 
7 so 11.10.2014 Karviná Frýdek-Místek 3:2
7 so 11.10.2014 Val. Meziříčí Přerov 1:2
7 so 11.10.2014 Technika Břeclav 8:0
7 so 11.10.2014 Poruba Hodonín 9:3
7 so 11.10.2014 Vsetín Opava 5:1
 
6 st 8.10.2014 Opava Val. Meziříčí 8:2
6 st 8.10.2014 Přerov Poruba 1:3
6 st 8.10.2014 Břeclav Vsetín 5:3
6 st 8.10.2014 Frýdek-Místek Technika 2:4
6 st 8.10.2014 Hodonín Nový Jičín 6:1
 
5 so 4.10.2014 Opava Přerov 3:2
5 so 4.10.2014 Karviná Hodonín 3:4
5 so 4.10.2014 Val. Meziříčí Břeclav 1:3
5 so 4.10.2014 Vsetín Frýdek-Místek 4:1
5 so 4.10.2014 Nový Jičín Poruba 1:2
 
4 so 27.9.2014 Poruba Karviná 4:3p
4 so 27.9.2014 Břeclav Opava 3:5
4 so 27.9.2014 Přerov Nový Jičín 2:1p
4 so 27.9.2014 Frýdek-Místek Val. Meziříčí 3:2p
4 so 27.9.2014 Hodonín Technika 1:2sn
 
3 st 24.9.2014 Vsetín Hodonín 1:2p
3 st 24.9.2014 Opava Frýdek-Místek 3:1
3 st 24.9.2014 Břeclav Přerov 5:0
3 st 24.9.2014 Technika Poruba 2:3
3 st 24.9.2014 Karviná Nový Jičín 3:9
 
2 so 20.9.2014 Hodonín Val. Meziříčí 4:1
2 so 20.9.2014 Břeclav Frýdek-Místek 5:3
2 so 20.9.2014 Přerov Karviná 4:1
2 so 20.9.2014 Poruba Vsetín 2:3
2 so 20.9.2014 Nový Jičín Technika 5:4
 
1 st 17.9.2014 Vsetín Nový Jičín 2:0
1 st 17.9.2014 Technika Karviná 1:0
1 st 17.9.2014 Opava Hodonín 5:2
1 st 17.9.2014 Val. Meziříčí Poruba 5:4
1 st 17.9.2014 Frýdek-Místek Přerov 0:2

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0sn1x
2:03x
2:13x
2:1pp1x
2:1sn1x
3:03x
3:14x
3:210x
3:2pp5x
3:2sn1x
4:03x
4:18x
4:27x
4:37x
4:3pp4x
4:3sn4x
5:03x
5:16x
5:24x
5:37x
5:44x
5:4pp1x
6:12x
6:26x
6:34x
6:45x
6:51x
7:01x
7:24x
7:33x
7:42x
8:01x
8:12x
8:21x
8:41x
9:21x
9:31x
9:71x
10:11x
10:41x
0:12x
0:22x
0:51x
0:81x
1:28x
1:2pp1x
1:2sn1x
1:35x
1:45x
1:52x
1:62x
1:71x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn3x
2:44x
2:57x
2:61x
2:71x
2:81x
3:45x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:57x
3:61x
3:72x
3:91x
4:53x
4:5pp2x
4:5sn2x
4:62x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.