Deváťáci zachraňovali zápas v Brně, rozhodla jedna branka

Helena Hegeďová • 17.02.2024

Deváťáci v Brně vedli už 3:0, jenže nakonec to tak jednoduché a jednoznačné nebylo. Po první třetině sice drželi Valaši pohodlný náskok, po polovině utkání to byl však zápas domácích. Warriors vyrovnali a svého soupeře v utkání také celkově přestříleli. Vsacané ale měli přece jen poslední slovo, když Jakub Krupa vítězným gólem v 50. minutě rozhodl.

Extraliga 9. tříd - 4. pá 16.2.16:00
HCM Warriors Brno
3:4(0:3, 1:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 33:07 Bubílek (Zuščák, Čermák; 5/5), 40:32 Bubílek (Zuščák, Flamík; 5/4), 42:39 Flamík (Unzeitig; 5/5) – 01:08 Man (Krupa, Dubec; 5/5), 12:45 Bláha (5/5), 18:02 Gebauer (Němec; 5/5), 49:37 Krupa (Bjaček; 5/5). Rozhodčí: Held – Husák, Bejček. Diváci: 77. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Střely na branku: 34:30. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.

HCM Warriors Brno: Barák – Zuščák, Čermák, Hladil, Vladík, Sedlák – Kotásek, Kučerka, Baldrman, Unzeitig, Kumstát, Rafaj, Olšák, Bubílek, Flamík.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Dubec, Spitzer, Hynek, Koňařík, Šedlbauer, Porubčan – Drozd, Man, Bjaček, Krupa, Gebauer, Rek, Bláha, Němec, Posád, Korvas, Szturcek.