Junioři porazili Přerov rozdílem pěti branek

Kristýna Guricová • 28.09.2010

V úterní sváteční den museli také junioři Vsetína obléci výstroj a nazout brusle, soupeřem jim byl Přerov. I přes to, že se domácí celek dostal již ve 3. minutě do vedení, Valaši nezaháleli a k vyrovnání již po 4 minutách hry zavelel Tomáš Martyčák. Další ze vsetínských Martyčáků, Jakub, pak prakticky rozhodoval o vítězi utkání, když nejenže obrátil skóre na stranu Valachů, ale do konce zápasu si připsal ještě další 3 body. Ve sváteční den tak bodovaly všechny tři nejstarší mládežnické celky.

Liga juniorů, skupina Východ - 7.kolo út 28.9.
HC ZUBR Přerov
1:6(1:1, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Javora (Vodák, Žůrek) - 7. T. Martyčák (Gromus), 24. J. Martyčák (Vítek), 26. J. Martyčák (Pokus), 36. Lechner (Studený), 41. J. Martyčák (Vítek, Žabčík), 53. Vítek (J. Martyčák, Valigura). Rozhodčí: L. Klimecký - Bryška, Novák. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Průběh utkání: 1:0, 1:6.
HC ZUBR Přerov: Vrzala (36. Ginter) - Schaffer, Vávra, Hlídek, Bosák, Molnár, Chovanec - Loupal, Kocan, Vaněk - Hradil, Prášek, Dočkal - Žůrek, Javora, Vodák - Klimecký, Brada, Blaheta - Stoklásek
VHK ROBE Vsetín: Hromada (50. Šenk) - Ondra, Studený, Urban, Galia, Zbranek, Stupka, Skyba, Romanov, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Žabčík, Lechner, T. Martyčák, Valigura, Motloch, J. Martyčák

Miroslav Kubo (trenér Vsetína): "Konečně utkání, na které se dalo dívat. Byli jsme lepší ve všech směrech.K onečně jsme prodeli v utkání to, co máme natrénováno. Fantastický pohyb všech hráčů a touha po vstřelení gólu. To byl ten správný recept, který jsme dlouho hledali."