Junioři přejeli Frýdek-Místek

Radek Bařina • 20.01.2013

Jednoznačné vítězství si proti Frýdku-Místku připsali junioři VHK. Na ledě nebylo znát, že na Lapač přijel třetí celek tabulky. Valaši svého soupeře po celý zápas výrazně přehrávali a nebýt výborného brankáře Chvostka a produktivního útoku hostů ve druhé třetině, mohla být výhra VHK mnohem vyšší. Zajímavostí je, že hned tři branky vstřelili Vsetínští ve vlastním oslabení. Dva góly vítězů zařídil René Kajaba.Domácí si tak znovu upevnili neotřesitelné postavení na čele ligové tabulky.

LJ - 26.kolo ne 20.1.10:30
HC Frýdek-Místek
7:4(1:0, 4:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 20. Báchor (Daněk), 22. Uchin (Štrbík), 25. Vašíček (Zvonek, Uchin), 30. Zvonek (Žák, Vašíček), 39. Kajaba (Vašíček), 46. Kajaba (Daněk, Kývala), 52. Kývala (Báchor) - 27. Havlík (Suchý), 29. Havlík (Suchý), 33. Suchý (Slovák, Havlík), 57. Teper (Golašovský). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: 2:1. V oslabení: 3:0. Diváci: . Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:3, 7:3, 7:4.
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Vašíček, Valentík, Daněk, Štrbík, Koutský, Hryciow, Koutník, Gromus, Kývala, Uchin, Ščotka, Hradil, Žák, Ondra, Zvonek, Kajaba, Báchor.
HC Frýdek-Místek: Chvostek - Masarovič, Blažek, Alina, Mičulka, Slovák, Fiala, Hamhalter, Teper, Havlík, Golasovský, Suchý, Kočko, Kurajský, Mamula, Minařík.