Junioři se s Třebíčí protrápili k bodu

Radek Bařina • 04.02.2011

Remízou 2:2 skončilo utkání ligy juniorů mezi druhým Vsetínem a první Třebíčí. K zápasu, který příliš krásy nepobral, nastoupili hosté jen se třinácti hráči do pole, přesto byli Valachům po celý zápas minimálně vyrovnaným soupeřem. Vsetín se sice ujal vedení brankou Motlocha, hosté ale ještě do přestávky strhli vedení na svou stranu. Ve zbytku zápasu již diváci na Lapači pouhou jednu branku z hole Zbranka. Třebíč si tak udržela dostatečný, sedmibodový náskok na vsetínský celek.

Liga juniorů, skupina Východ - 38.kolo pá 4.2.19:00
SK Horácká Slavia Třebíč
2:2(1:2, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Motloch (Žabčík), 36. Zbranek (Vítek, Ondra) - 10. Dočekal, 17. Nahodil (Krutiš). Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.
VHK ROBE Vsetín: Hromada – Ondra, Boháčik, Zbranek, Stupka, Skýba, Romanov, Vítek, Gromus, Sochora, Urban, Žabčík, Lechner, Klimek, Valigura, Lukeš, Motloch, Kozák.
SK Horácká Slavia Třebíč: Dusík - Černý Čtveráček, Kotrba, Kún, Krejčí, Dočekal, Krutiš, Vítek, Paták, Kesner, Vysloužil, Kastner, Nahodil.