Junioři třikrát vedli, nakonec však ve Frýdku - Místku remizovali

Radek Bařina • 19.11.2010

V roli velkého favorita odjížděli junioři VHK k ligovému utkání ve Frýdku – Místku. Papírové předpoklady začali naplňovat již ve 4. minutě, když se trefil Valigura. Vedení si pak hosté udržovali takřka po celé utkání, necelé čtyři minuty před koncem se ale domácím podařilo potřetí v duelu vyrovnat a Valaši již nedokázali znovu odskočit. Třetí utkání ve čtyřech dnech musela absolvovat hned pětice vsetínských mladíků, která si nejspíš neodpočine ani zítra. Od 17:30 totiž junioři přivítají na Lapači celek Hodonína.

Liga juniorů, skupina Východ - 21.kolo pá 19.11.
HC Frýdek-Místek
4:4(1:3, 2:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Bartek (Mamula), 23. Dubčák (Ševčík), 26. Alina (Bartoš, Mičulka), 57. Bartek (Alina) - 4. Valigura (Tyralík), 10. Vítek (Valigura), 19. Lukeš (Lechner), 31. Valigura. Rozhodčí: T. Janda - Hrubec, Moravec. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4.
HC Frýdek-Místek: Polonyi - Kocurek, Dohnal, Langer, Králík, Golasovský, Matysz, Matula, Hamhalter, Bartek, Bartoš, Částečka, Ševčík, Mičulka, Fiala, Dubčák, Alina, Mamula, Vacula
VHK ROBE Vsetín: Šenk (Mana) - Ondra, Surý, Boháčik, Galia, Kubo, Zbranek, Stupka, Skyba, Vítek, Pokus, Gromus, Tyralík, Urban, Žabčík, Lechner, Martyčák T., Valigura, Lukeš, Motloch, Martyčák J.