Mladší dorost porazil Opavu i díky dobré druhé třetině a znovu se přiblížil záchraně

Filip Bazala • 10.03.2013

Mladší dorostenci jsou naplno v boji o záchranu v extralize. Aby se jí znovu přiblížili, potřebovali porazit Opavu. Nzačali nejlépe, ale ve druhé třetině čtyřmi brankami rozhodli o vítězství pro svůj tým a Vsetín se mohl radovat. Radost trochu pokazil dojem z poloviny utkání, kdy byl krosčekem do zad poslán na zem vsetínská Dobiáš a musela jej odvézt záchranná služba.

EMD - 33.kolo ne 10.3.13:00
Hokejový klub Opava
4:1(0:1, 4:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Janošek, 38. Tydlačka (Krůžela, Miko), 39. Tydlačka (Janošek, Miko), 40. Miko (Janošek, Kovář) – 6. Horký (Nardelli). Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Smilek. Vyloučení: 4:7 navíc Nardelli (OPA) 5+KO. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 110. Střely na branku: 42:31. Průběh utkání: 0:1, 4:1.
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Pisklák, Běhula, Vítek, Krůžela, Kašpar, Vodák, Richter – Čechmánek, Dubnický, Weintritt, Matocha, Tydlačka, Miko, Janošek, Dobiáš, Kovář, Gharibyar
Hokejový klub Opava: Huzlík – Kupka, Cibulka, Lelek, Olšr, Dreljuš, Štěpánek, Bohanos, Klement – Nardelli, Langer, Fajkus, Kvasnica, Horký, Hendrych, Kosina, Hlačík, Dostál