Mladší dorostenci podlehli Vítkovicím

Filip Bazala • 26.09.2010

Mladší dorostenci odehráli v neděli 26.9. páté kolo extraligy. Svěřenci trenérů Žilky a Štrauba zavítali na led Vítkovic. Ostravané potvrdili roli favorita a po první třetině už vedli 3:0. Vsetín vykřesal jiskřičku když vsítil dva slepené góly ve druhé třetině a snížil na 3:2. Vítkovice však překvapení nedopustily a dalšími třemi brankami rozhodli o třech bodech ve svůj prospěch.

EMD - 5.kolo ne 26.9.
HC Vítkovice Ridera
6:2(3:0, 0:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Ballner (Rimmel, Česlík), 10. Schwarz (Řehák), 14. Rimmel, 47. Ballner (Česlík), 56. Rimmel (Churý), 60. Churý (Ollender,Illeš) - 22. Malý (Vašíček), 22. Vašíček (Abdul). Rozhodčí: Smeták - Pelech, Zachara. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0 Diváci: 95. Střely na branku: 30:19. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 6:2.
HC Vítkovice Ridera: Svoboda - Klok, Puzič, Rimmel, Ballner, Pop, Česlík, Smrčka, Illeš, Churý, Charvát ,Kafka, Ollender, Řehák, Adamík, Potočný, Rudl, Schwarz
VHK ROBE Vsetín: Vlach - Grygar, Motloch, Forch, Abdul, Hořanský, Kuchařík, Děrkas, Ščotka, Fryciow, Vašíček, Krček, Hajda, Svozílek, Malý, Christov, Pisklák