Mladší dorostenci se s Lapačem rozloučili prohrou, Vítkovicím podlehli 2:6

Dominik Tobola • 19.03.2013

Weintrittův tým si s lehkostí jisté záchrany zahrál poslední utkání na Lapači proti ostravským Vítkovicím. Po dvě periody s jasným favoritem drželi Vsetínští krok a prohrávali 2:4. Zlomový moment přišel ve 49. minutě, kdy brankou na 5:2 uklidnil řady Steelu Raška. Minutu před koncem navíc pečetil výhru hostů gólem na 6:2 Hartmann. Dvě branky domácího celku dala opora, a hráč, bez kterého by jen těžko domácí slavili účast v elitě i pro příští rok, Ondřej Tydlačka.

EMD - 35.kolo út 19.3.15:00
HC Vítkovice Ridera
2:6(1:2, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 8. Tydlačka (Miko, Dubnický), 31. Tydlačka (Janošek, Weintritt) – 7. Hill (Čechman), 8. Hartmann (Spratek, Slánský), 22. Krčmář (Stupka), 38. Hartmann (Spratek, Slánský), 49. Raška (Stupka, Hill), 60. Hartmann (Slánský). Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Škrobák. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Diváci: 86 Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:6.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Gonos, Kašpar, Krůžela, Richter, Pisklák, Vítek, Vodák - Tydlačka, Čechmánek, Dubnický, Gharibyar, Janošek, Kovář, Matocha, Weintritt.
HC Vítkovice Ridera: Zavadil - Bartek, Čechman, Halška, Krčmář, Slíž, Šendera, Veřmířovský - Franz, Hartmann, Hill, Korec, Malina, Raška, Slánský, Spratek, Stupka, Šala.