Mladší dorostenci v Opavě ukončili sérii bez bodu

Václav Trávníček • 30.09.2012

Poprvé po třech utkáních se v neděli podařilo bodovat mladším dorostencům VHK. Vsetínští porazili soupeře z Opavy na jeho ledě 2:5, když ve druhé třetině otočili nepříznivě se vyvíjející skóre a v průběhu třetí části Slezanu odskočili na rozdíl tří branek. Svěřencům trenéra Miroslava Kubo se tak podařilo ukončit minisérii třech zápasů bez bodu.

EMD - 6.kolo ne 30.9.10:00
Hokejový klub Opava
2:5(1:0, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Fedor (Kosina, Černý), 39. Rousek (Borunský, Klement) - 26. Tydlačka (Fryšara), 28. Kovář (Riška, Vítek), 34. Riška (Vojkůvka), 46. Janošek (Pisklák), 60. Tydlačka (Janošek). Rozhodčí: Koziol - Parma, Lasák. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 67. Střely na branku: 30:52. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5.
Hokejový klub Opava: Huzlík - Cibulka, Dreljuš, Černý, Klement, Olšr - Borunský, Dostál, Fedor, Hajšman, Hendrych, Hlačík, Horký, Kosina, Langer, Nardelli, Rousek.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Gonos, Haničák, Krůžela, Nadymáček, Pisklák, Vítek - Čechmánek, Fryšara, Gharibyar, Janošek, Klačánek, Kovář, Matocha, Riška, Tydlačka, Vojkůvka.