Mladší dorostenci v nadstavbě i nadále stoprocentní

Ondřej Slováček • 22.12.2015

Vysokou výhru 5:0 si odvážejí vsetínští mladíci z ledu Warrioru Brno. Valaši jihomoravský celek výrazně přestříleli a prodloužili svoji vítěznou sérii čítající nyní šest zápasů. Velkou mírou se na dnešním vítězství podílel Daniel Klímek, který otevřel skóre zápasu a nakonec zkompletoval hattrick. Vsetínští tak stáhli, na rozdíl tří bodů, náskok prvního Havířova, který poměrně překvapivě padl na ledě Opavy. Na další zápas mladších dorostenců si musíme počkat až do nového roku, kdy 3. ledna zavítají na led předposlední Opavy.

ELMD - Nadstavba E út 22.12.15:00
HCM Warriors Brno
0:5(0:2, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 14. Klímek (Matiaško, Ondračka), 20. Klímek (Rusler), 31. Lobodowski (Půček, Ondračka), 35. Brodek (Rusler), 59. Klímek (Matiaško, Půček) Rozhodčí: Král – Lainka, Musil. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 57. Střely na branku: 12:40. Průběh utkání: 0:0, 0:5.

HCM Warriors Brno: Horký – Chlubna, Miloš, Müller, Branžovský, Veleba – Mudrych, Hrubeš, Dufek, Vlk, Karpíšek, Pigl, Bernovský, Bocián, Geidl.
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Mikulenčák, Ondračka, Kuboš – Andris, Paťava, Zetocha, Klímek, Cabák, Půček, Brodek, Rusler, Weintritt, Matiaško, Lobodowski, Pírek, Štědrý, Stodůlka.