Na úvod sezóny starší dorostenci nestačili na Vítkovice

Filip Bazala • 07.09.2012

Družstvo Jiřího Weintritta na první zápas zamířilo do Vítkovic, kde zápas započal v pravé poledne. Ostravané coby favorit zápasu během první třetiny ihned ukázali, kdo bude mít v utkání navrch. Po první třetině domácí vedli 2:0, a když ve druhé dvacetiminutovce nastříleli ještě pět branek přáli si asi vsetínští mladíci konec zápasu. V poslední části už branky nepadly a Valaši se tak domů vracejí s prázdnou. Reparát budou mít možnost složit už v sobotu, kdy sehrají druhý soutěžní zápas v Přerově.

ESD - 1.kolo pá 7.9.12:00
HC Vítkovice Ridera
7:0(2:0, 5:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Gelnar (Pop), 12. Ballner (Jáchym), 23. Csomor (Ollender), 24. Schwarz (Škutchan), 26. Charvát (Ballner), 28. Škutchan (Stanke), 38. Česlík (Klok). Rozhodčí: Šír - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 7:0.
HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Mizera) - Puzič, Ballner, Česlík, Charvát, Schwarz, Churý, Jáchym, Smrčka, Stoklásek, Demel, Škurchan, Csomor, Ollender, Gelnar, Klok, Volný, Stanke, Pop, Fajkus.
VHK ROBE Vsetín: Vlach (Gottwald) - Žabčík, Běhula, Pisklák, Christov, Forch, Světlík, Mikula, Svozílek, Tydlačka, Helešic, Kucharčík, Hryciow, Grygar, Willert, Hořanský, Ščotka, Rod, Januška.