Skvěle! Junioři zvítězili i ve druhém zápase, tentokrát to odnesl Přerov

Dominik Tobola • 23.09.2012

Junioři odstartovali soutěž šestibodovým víkendem! Domácí premiéra vyšla juniorům na jedničku. V malém derby dokázali porazit svého soka z Přerova a to jasně hovořícím výsledkem 6:2. Na ten se však Valaši nadřeli a do konečné podoby ho upravili až v poslední třetině. Domácí skvěle zvládli hru jak směrem vpřed, tak i v obraně, které velel brankář Kohn. Největší přínos měla na vítězství druhá řada Valachů a z ní ruský útočník Yaroslav Uchin (1+2). K dalšímu utkání zajíždějí Vsetínští v pátek. O body se utkají v Prostějově.

LJ - 2.kolo ne 23.9.10:30
HC ZUBR Přerov
6:2(2:0, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 8. Uchin (Žák), 10. Tobola (Baroš), 37. Žák (Tobola, Uchin), 50. Baroš (Uchin), 53. Gromus (Vašíček), 60. Daněk (Štrbík, Kývala) - 50. Šťastný, 55. Andrýsek. Rozhodčí: Jiří Jeřábek - Mikler, Patrman. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Diváci: 190. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2.
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Báchor, Valentík, Žák, Hradil Petr, T. Žabčík, Vašíček, Koutský - Štrbík, Daněk "C", Kývala - Baroš, Tobola, Uchin - Kajaba, J. Podešva, Gromus - Koutník.
HC ZUBR Přerov: Dohnal (Mánek) - Vávra "C", Maršálek, Hradil Pavel, Žurek, Fibich, Bauer, Řezáč, Kebza, Andrýsek, Rajnoch, Mašíček, Šťastný, Tomeček, Matušenko, Spěvák, Šnirc, Čelko, Kratochvíl.