V zápase plném vyloučení Valaši nestačili na Kometu

Filip Bazala • 15.12.2012

Poslední zápas první části základní části odehráli vsetínští na hřišti Komety Brno. Po první třetině hosté vedli 1:0 díky brance Kuchaříka, ovšem v následujících třetinách už dávali branky jenom domácí, kteří nakonec zvítězili poměrem 4:1. Vsetín tak končí na předposledním sedmém místě tabulky skupiny východ a v další části bude hrát ve skupině B jak o záchranu, tak o možné play-off, do kterého postoupí první čtyři týmy tabulky.

ESD - 28.kolo so 15.12.18:30
HC Kometa Brno
4:1(0:1, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Kozel (Zbořil, Král), 26. Dymáček (Štancl), 29. Grünwald (Denk), 59. Zbořil (Dymáček) - 17. Kuchařík (Grygar, Hryciow). Rozhodčí: Slávka - Kettner, Ptáček. Vyloučení: 16:16. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 27:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1.
HC Kometa Brno: Jekel - Koch, Štancl, Marcello, Zbořil, Hájek, Vlček - Denk, Kozel, Dufek, Ondráček, Vaverka, Dymáček, Garčic, Zohorna, Král, Boltvan, Grünwald.
VHK ROBE Vsetín: Vlach - Hajda, Svozílek, Hryciow, Ščotka, Hohl, Žabčík - Pancza, Christov, Světlík, Račický, Mikula, Forch, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Willert, Hořanský, Rod.