Výborně! Junioři opět zvítězili, tentokrát jim nestačil Warrior Brno

Filip Bazala • 04.11.2012

Před téměř dvoutýdenní pauzou zajížděli junioři na led brněnského Warrioru, kterému v tabulce patří až poslední příčka. Souboj prvního s posledním odstartovaly dvě branky v první minutě v podání Hakla a Toboly. Brno tímto ukončilo svůj gólový účet a dále už se trefovali jen Valaši. Junioři Vsetína tedy potvrdili první pozici a do dalšího kola pevně drží tuto pozici.

LJ - 13.kolo ne 4.11.14:45
HCM Warriors Brno
1:5(1:2, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Hakl (Mytiska) – 1. Tobola (Baroš), 12. Tobola (Zvonek), 33. Gromus (Vašíček), 49. Báchor (Daněk), 58. Kývala (Daněk, Ondra). Rozhodčí: Blecha – Černý, Měkýš. Vyloučení: 7:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:34. Průběh utkání: 1:0, 1:5.
HCM Warriors Brno: Zavadil – Kraváček, Mytiska, Dobšák, Řeřucha, Křípal, Vojáček, Čtvrtníček, Novotný, Křen, Žůrek, Kousalík, Král, Majola, Hakl, Klíma, Šír, Vagner, Aster.
VHK ROBE Vsetín: Kohn – Báchor, Valentík, Žák, Hradil, Lyzák, Vašíček, Koutský – Ondra, Daněk, Kývala – Baroš, Tobola, Zvonek – Koutník, Gromus, Horák.