Zápas s Opavou rozhodla jediná branka

Filip Bazala • 15.11.2012

V rámci patnáctého kola mladší dorostenci po reprezentační přestávce hostili doma Opavu. Valaši potřebovali nasbírat body a odrazit se od dna a to nejlépe ihned zápasem s Opavou. Po velké bitvě se jim to nakonec podařilo, když v souboji brankářů lépe obstál domácí gólman Bechný, který nepustil žádnou branku. Naproti němu Huzlík pustil jednu střelu Vojkůvky ve čtvrté minutě, která rozhodla o třech bodech pro Vsetín.

EMD - 15.kolo čt 15.11.15:00
Hokejový klub Opava
1:0(1:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Vojkůvka (Běhula). Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Strnadlová. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 43:32. Průběh utkání: 1:0.
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Běhula, Gonos, Krůžela, Nadymáček, Pisklák, Vítek, Vodák – Dobiáš, Dubnický, Fryšara, Gharibyar, Janošek, Kovář, Matocha, Miko, Vojkůvka, Weintritt.
Hokejový klub Opava: Huzlík – Cibulka, Dreljuš, Černý, Klement, Olšr, Štěpánek – Bohanos, Borunský, Döhner, Fedor, Kosina, Langer, Nardelli, Rousek, Stoniš