Do Vsetína se chystají česko-slovenské hvězdy NHL i vsetínské legendy

Tomáš Novosad • 21.07.2003

V s e t í n - Vsetínský hokejový klub připravil pro své fanoušky velkou lahůdku pro vyplnění horkých letních dnů. Ve dnech 30. července a 1.srpna pro ně totiž připravil hned dvě akce. Ve středu 30. července se na vsetíně setkají hvězdy NHL z česka a slovenska v exhibičním fotbalovém utkání. O dva dny později se proti sobě postaví celky HC Vsetín 1994 a HC Vsetín 2003.

První ze dvou akcí se bude konat na fotbalovém stadióně na Ohradě. V doprovodném programu vystoupí skupina Reflexy, uskuteční se start horkovzdušného balónu a samozřejmostí je autogramiáda všech zúčastněných osobností NHL. Celým programem budou provázet moderátoři Vojtěch Jurko (Fun radio - Slovensko) a Tomáš Borovec (Český rozhlas). Hlavní zápas začíná v 17:30 a utkají se v něm proti sobě hráči NHL z Česka a hráči NHL ze Slovenska. Hrát by se mělo 2x45 minut. již v 16:00 je však připraven předzápas V.I.P vs. Sponzoři. Slosovatelné vstupenky stojí 50 Kč (děti 25 Kč).

Druhou akcí, pro hokejového labužníka o poznání zajímavější je Hokejové utkání, které se uskuteční 1. srpna v 17 hodin na zimním stadiónu na Lapači. V něm se proti sobě postaví hokejový tým z roku 1994 a hokejový tým pro nadcházející sezónu. Zajímavostí je, že oba týmy bude koučovat Zdislav Tabara, který velel jak týmu v roce 1994, tak i v tom letošním. Vstupné na tuto akci činí 20 Kč, výtěžek pak bude věnován vsetínské nemocnici! Zde jsou sestavy obou týmů:

HC Vsetín 1994: Roman Čechmánek, Ivo Pešat, Marek Tichý, Ondřej Zetek, Stanislav Pavelec, Vlastimil Vajdák, Antonín Stavjaňa, Dan Vrla, Alexej Jaškin, Stanislav Beneš, Martin pospíšil,ˇZbyněk Mařák, Miroslav Stavjaňa, Michal Tomek, Ivan Dornič, Radim Raděvič, Rostislav Vlach, Jozef Turek, Richard Šebestů, Luboš Jenáček, Miroslav Barus, Libor Forch. Trenéři: Horst Valášek, Zdislav Tabara.

HC Vsetín 2003: Radovan Biegl, Radek Masný, Petr Kuboš, Tomáš Frolo, Ondřej Němec, Jiří Polák, Martin vyrůbalík, Zbyněk Spitzer, Josef Štraub, Tomáš Demel, Marek Dubec, Tomáš Vak, Roman Stantien, Petr Vampola, Martin Ambruz. Trenéři: Zdislav tabara, Jiří Režnar.