Mladší dorostenci udolali Havířov a vezou zasloužené 3 body

Filip Bazala • 07.11.2010

Mladší dorostenci dnes zajížděli na led Havířova a čekal je nelehký úkol a to zvítězit. Vsetín šel do vedení v 9. minutě, kdy se po přihrávce Motlocha trefil Grygar. Domácí dokázali zápas otočit a po dvou třetinách vedli 2:1. Ovšem zafungovala spravedlnost, jelikož valaši svého soupeře velkým rozdílem přestříleli a druhým gólem Grygara a následné trefy Kuchaříka nakonec svěřenci Žilky a Štrauba vezou domů důležité tři body a jsou tak zase o kousek blíž k předním příčkám.

EMD - 13.kolo ne 7.11.
2:3(1:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky VS: 9. Grygar (Motloch), 45. Grygar (Abdul, Vašíček), 52. Kuchařík (Kohout). Střely na branku: 27:54. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
AZ Havířov: Turšner - Kalus, Bahounek, Chroboček, Potočný, Gawlas, Bednář, Polak, Caruk, Pastrňák, Kotala, Synek, Orság, Kasperlík, Heinzl, Pořízek, Fejko.
VHK ROBE Vsetín: Svoboda (Vlach) - Žabčík, Vašíček, Hryciow, Ščotka, Hajda, Svozílek, Krátký, Skalák, Grygar, Motloch, Abdul, Hořanský, Helešic, Kohout, Kuchařík, Děrkas, Malý, Christov, Krček.