(20.9) 4. kolo WSM liga: Vsetín - Přerov 1:3 | POČET PRODANÝCH PERMANENTEK NA SEZONU 2017/2018: 1010 (k 12.9.) |

Aktuality 3.třída

Další stránky
1>>

Suchá

pondělí 18.9.2017 20:54
Vždy ve čtvrtek (21.9.), počínaje tímto týdnem budeme mít suchou přípravu v rozcvičovně. Vždy cca na 30min. Začátek vždy 10min, po skončení tj na ledě.(suhé triko, tepláky nebo kratase včetně ponožek a tenisek na suchou. Ne boty, ve kterých hráč přichází na zs!) Zítra již zmiňované modelové utkání! sraz 16:45, 17:20 převlečení v dresech. Rozdělení na místě! Připomínám ramínka na zápasové dresy! Stále nedonesly všichni! Klíč od sprchy dávat do kabiny! Šatnu poslední vždy zavře a zhasne a když nebudu v kabině a budu na ledě, dám poslednímu klíče a ten ji zamkne

Družina+šatna

čtvrtek 7.9.2017 15:53
Šatna: Fukar na sušení v šatně neobsluhují děti, ale trenér. Klíč od sprchy bude vždy viset po pravé straně od futer-vracet! Zadní místnost bude po vyčištění (příští týden) k dispozici nám, na batohy a jiné pomůcky na tréninky. Každý přinese 3 ramínka z domu (2x zápasový dres, 1x tréninkový dres) Rodiče v šatně - do Nového roku doba hájení povolena :-) Od nového roku do šatny smí jen hráči/ky a rodiče počkají venku, případné dotahování bruslí bude provádět rodič na tribuně nebo v prostoru před šatnou. Družina: Všichni rodiče mně do neděle nahlásí smskou, kdo pravidelně chodí do školní družiny do ZŠ Rokytnice! Vždy den dopředu(minimálně) mně nahlasí také případnou absenci v družině, ať tam pak nelítám po škole a nehledám někoho, kdo tam vůbec není. Rozpis zápasů se pokusím sehnat co nejdříve. Pokud někdo nemá tel. kontakt stále, tak moje číslo je : 603118008 Hezký zbytek dne. MZ Děkuji, Hezký zbytek týdne

Turnaj Kopřivnice

středa 30.8.2017 08:43
Minihokej určený pro hráče narozené v roku 2009 a mladší. Hraje se 2.9., sobota. Sraz 8:15 na zs v Kopřivnici. Doprava po vlastní ose. Vyhlášení výsledků a ukončení turnaje 15:20. Startovné+oběd na jednoho hráče je 330 kč, vyberu na místě v pauze po dvojzápase.

Soupiska na turnaj: Čech K. - Černý F., Šmigura A., Surý M., Juráň D., Drozd S., Šedlbauer J., Melicharik M., Křiva L., Děckuláček Š., Spitzer D., Křenková D., Martinka T. Všichni hráči potvrdí účast sms zprávou mně nejpozději do čtvrtku!

Rozšířené shrnutí úvodní schůzky s rodiči

úterý 22.8.2017 13:12
Do odvolání se hráči převlékají na trénink v prostoru vstupu na zimní stadion. Ideální stav je, přijet oblečený bez bruslí nebo již částečně oblečený. Kdo nemá dres, ať to hlásí před tréninkem, dres dostane. Výstroj, fasování, vracení atd. řešte s panem Lubošem Konečným. Rozpis ledové plochy je vždy k nahlédnutí nebo ke stažení na oficiálních webových stránkách hc-vsetin.cz. Jinde nehledejte, na stránkách Vsetínské sportovní se rozpis ledu po zkušenosti úplně nemusí shodovat. Omluvenky z tréninku sms s důvodem absence den dopředu, v krajním případě v den tréninku!!! Vždy s sebou v hokejovém batohu, suché triko, kraťase, sportovní tenisky na suchou přípravu. Turnaj v Kopřivnici 2.9. 2017. Do konce září jsou potřeba zdravotní prohlídky každého hráče. Všechny aktuality se budou objevovat v této sekci našich stránek.

Info pro 3. třídu

neděle 20.8.2017 16:42
Ve čtvrtek 17.8. po tréninku na ledě nebude "suchá".

Shrnutí úvodní schůzky s rodiči

neděle 20.8.2017 16:41
Shrnutí úvodní schůzky s rodiči. Omluvenky z tréninku sms s důvodem absence den dopředu, v krajním případě v den tréninku. S sebou v hokejovém batohu, suché triko, kraťasy, sportovní tenisky na suchou přípravu. Turnaj v Kopřivnici 2.9. 2017. Do konce září jsou potřeba zdravotní prohlídky každého hráče. Všechny aktuality se budou objevovat v této sekci našich stránek.

Turnaj v Dubnici

úterý 29.12.2009 15:51
Vsetínští třeťáci se zúčastnili turnaje ve slovenské Dubnici nad Váhom a získali stříbrné medaile za druhé místo. Na fotografie z akce se můžete podívat zde a zde.

Třetí třídy v minihokeji

pondělí 23.11.2009 15:07
Vsetínští třeťáci měřili síly v minihokeji s celky Rožnova pod Radhoštěm. Výsledky: VHK Vsetín "A" - HC Rožnov "A" 5:4, 1:6, VHK Vsetín "B" - HC Rožnov "B" 5:4, 7:1.

Třeťáci Brod neporazili

pondělí 16.11.2009 14:27
Vsetínští třeťáci si na Uherský Brod v minihokeji nepřišli a prohráli všechna čtyři vzájemná utkání. Výsledky: HC Uh. Brod "A" - VHK "A" 8:1, 6:1, HC Uh. Brod "B" - VHK "B" 10:3, 13:11

Mládežnické derby

čtvrtek 12.11.2009 12:33
Třetí třídy VHK měřily v minihokeji síly s celky Valašského Meziříčí. Výsledky: VHK "A" - HC VM "A" 6:4 a 2:3, VHK "B" - HC VM "B" 4:9 a 5:5. Čtvrťáci pak v klasickém hokeji na celé hřiště zvítězili 6:3 (branky VHK: Půček 2, Paťava 2, Zetocha, Paroušek).
Další stránky
1>>