Všichni vlakem na Letnou! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1990 (6.10.2024)

Dorostenci poprvé prohráli, na Technice padli v prodloužení

Helena Hegeďová • před 2 dny

Dorostu skončila série neporazitelnosti a zapsali první prohru v sezoně. Po druhé třetině však Valaši ještě na ledě Techniky Brno drželi dvoubrankové vedení, nicméně třetí třetina patřila domácím. Ti po vyrovnání na svou stranu strhli také prodloužení, které rozhodli po 35 sekundách. V sestavě VHK chyběl nejlepší střelec týmu Tadeáš Pavlík, který kvůli zranění vynechá minimálně dalších pět týdnů.

CCM liga dorostu - 5.kolo pá 11.10.18:35
HC Technika Brno
3:2p(0:1, 0:1, 2:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 48:11 Kolomazníček (Jurný; 5/5), 53:09 Tkadlec (5/5), 60:35 Pícha (Kaňa; 3/3) – 15:27 Bláha (Fusek, Malý; 5/5), 25:46 Lorenc (Man; 5/5). Rozhodčí: Pavel – Zábršová, Augusta. Diváci: 57. Vyloučení: 5:5. Bez využití. Střely na branku: 3:2. Průběh utkání: 0:2, 3:2.

HC Technika Brno: Hůzl – Brychta, Jurný, Kaňa, Cebák, Landa, Keller – Hangstörfer, Tkadlec, Linka, Rafaj, Béreš, Balej, Pícha, Soukup, Kolomazníček, Unzeitig.
VHK ROBE Vsetín: Valášek – Kremer, Řepka, Dubec, Spitzer, Šedlbauer, Koňařík – Olšák, Lorenc, Vopatřil, Duba, Malý, Bláha, Tomášik, Fusek, Man.