Organizační struktura

Kodex VHK ROBE Vsetín

Naše cíle pro sezonu 2021/2022

• Hokej děláme proto, že nás to baví a chceme přinášet našim fanouškům radost. Proto se musíme neustále zlepšovat. Abychom věděli, jakým směrem máme jít, tak jsme si pro nadcházející sezónu stanovili cíle. Ty jsme rozdělili do 3 oblastí:

1. Sportovní cíle

• Tým Mužů – postup do baráže o extraligu.
  • Tým Juniorů – udržení v Lize Juniorů.
  • Tým Dorostu – udržení v extraligové soutěži.
  • Žákovské týmy – zlepšovat a připravovat hráče pro uplatnění ve vyšších kategoriích klubu.

2. Organizační cíle

• Vytvořit koncepci výchovy mládeže, která povede k dalšímu růstu konkurenceschopných hráčů ve všech věkových kategoriích. Vytvoříme kodex klubu, který bude popisovat, jak se mají chovat všichni, kteří chtějí klubu pomáhat. Vytvoříme a budeme dodržovat novou organizační strukturu klubu. Každý zaměstnanec a spolupracovník klubu bude mít jasně dané pravomoci a zodpovědnosti.

3. Finanční cíle

• Naší snahou je postupné navyšování rozpočtu mužů i mládeže tak, abychom mohli plnit naše cíle a mohli tak dělat radost našim fanouškům. Bedlivě budeme dbát na udržení vyrovnaného rozpočtu.