Vstupenky online
  80. narozeniny

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Flasar | SFAKZZ
31.03.2020, 11:45
 
Reakce na MYKY: Slyšel jsem, že bude trénovat vosa....
S Raděvičem ...už chladí vodku v náhonu.
 
31.03.2020, 11:26
 
DíkZaTuVzpomínku-promin,jsem hloupý...

 
Reakce na FrankZ: DíkZaTuVzpomínku-prosím tě,vysvětli l...
Promiň, ale nemohu za to, že nejsi schopen chápat význam psaného, ale tedy pro jednou polopaticky:
Asi reaguješ na část "... a *DNES* Dopita trenér skutečně není." (celé je to jen kousek níže). Myšleno to bylo takto - Dopita tu *BYL* trenérem, jenže se s ním vedení rozešlo a tudíž *DNES* trenér není. Třeba si dá volno, ale po tu dobu trenér není. Třeba už jedná o novém fleku a bude trenérem o zítřka, ale *DNES* jím NENÍ Smajlík
Tedy jak píšu - jeho kritici se dočkali a Dopita *DNES* není trenér... Chce to umět číst a chápat trochu sarkasmus a nadsázku...
 
31.03.2020, 09:56
 
Jinak to byl tenkrát velký pátek,mačkání v rožku,pod bundou 2 flašky bohemky,hrozná nasranost při Štraubově golu z ofsidu,pak neskutečná radost..To se už nikdy nevrátí.Bavil jsem časem s Husičkou,že byli s Furmánkem(?)v Kopřivnici sousedi.Že,když to viděl zpětně v tv tak se moc omlouval.
 
31.03.2020, 09:38
 

DíkZaTuVzpomínku-prosím tě,vysvětli lajkovi jako jsem já,jak se pozná ,že Dopita(Stavjana,Venera,Jenáček atd) nejsou treneři.Dle tebe Valášek,Tabara,Venkrbec byli treneři?Nemyslím to ironicky,velmi rád se poučím.Díky

 
BohseOnkel | Ohrada
31.03.2020, 09:21
 
Vyprodáno? vytiskni další lístky Smajlík Smajlík Smajlík

odkaz

Pěkný článek o Vsetínu
 
Rst | Vsetín
31.03.2020, 09:14
 
Jak tu někdo vzpomínal Lešku, že s náma padal jak hruška. A Srdce jak říkal, že toho bl ba musí po ledě nosit jak mimino, že je vždycky z toho strašně nadřený, ale aby nešel ven, nosit ho po ledě musí.
Tak teď včera šel v retrozápasech Litvínov - Zlín, asi 5 minut jsem dal, on ten pitomec spadnul, i když jel na bully, fakt neskutečný ventil. Kotrla šel samozřejmě ven, asi nevěděl, že ho má nosit i na bully.
Mmch škoda, že jsme tehdy v 04-05 nešli z 8. fleku do 1/4finále, ten Zlín bychom tehdy dali, všichni jsme tehdy o tom byli přesvědčeni. Ještě teď mě trochu mrzí, že Čechmánek coby manažer tehdy poslal Biegla na operaci, sám se zranil, a tak proti těm esům NHL nastupovali Plšek, Žigárdy a Masný, což bylo šílené a nabrali jsme velkou ztrátu. Jinak ale krásná sezóna a Klesla a spol. ty švadleny aspoň pěkně zbili.

Dnes výročí(?)
25.
Díky všem! Bylo to úžasné!
 
Jsou plně (u)spokojeni, neb měli recht a *DNES* Dopita trenér skutečně není. To o těch vybitejch hodinách a čase nechám jinýmu...
 
31.03.2020, 00:17
 
Reakce na Plha: Mám dotaz: kde jsou všichni ti mudrlanti...
na úřadu práce jako celý život Smajlík
 
Plha | SVVT
30.03.2020, 23:29
 
Mám dotaz: kde jsou všichni ti mudrlanti, co říkali, že Dopita není trenér?
 
Cromwel | Holešov 1
30.03.2020, 22:04
 
A volný bude Rosťa a Tonda 😉😆😆
 
30.03.2020, 19:58
 
Slyšel jsem, že bude trénovat vosa.
 
Dopitovi patří velké díky,jen mě mrzí že s tímto týmem nedokončil sezónu.Věřím,že do toho finále bychom šli a Motor by pod tlakem nebyl tak suverénní.Letos se trenérům stavěla do cesty dost velká marodka.Snad skoro celou sezónu bylo mimo 5
-7 hráčů a to je moc,proto pořád změny sestavy.Jinak noví hráči jako Tůma,Dudas nebo Rehus mě fakt bavili,když byli zdraví.Nesouhlasím s tím ze by nepřišli adekvátní náhrady za loňské tahouny,jen prostě smolna sezóna skrze zdraví hráčů.
 
30.03.2020, 18:17
 
Reakce na setteinz: Toto by mohlo být klidně i třikrát t...
Máš pravdu, pěkné...tvl to byla sestava letců... Primeau, Le clair, Dopita....dobře jsem se bavil u těch výrazů Jirky po vstřeleném gólu, hlavně po tom čtvrtém Smajlík Smajlík .Jinak JD patří velký dík, to beze sporu, třeba i on rád hledá novou výzvu, přece jen 4 roky u jednoho týmu...hodně štěstí a hlavně zdraví pane Jiří!!!!
 
Rst | Vsetín
30.03.2020, 17:53
 
M111:
Pravdu máš, že když si vzpomenu, jak chytrolíni nadávali na všechno a na všechny a teď by za to "honění po mantinelech byli rádi", tak třeba si toho obyčejného hokeje vážit budou. Vždyť to, jestli jdeme do play off z 3. fleku nebo 2. nebo 8., je fakt prkotina. Proti té divné době, co teď je. Už tak byla divná, ale teďka ta absurdnost překonává vše myslitelné.
 
Rst | Vsetín
30.03.2020, 17:47
 
M111:
Houby, 13 zápasů s Přerovem za sezónu je moc. S AZ to samé. Koronavirus nekoronavirus.
 
30.03.2020, 17:43
 
Toto by mohlo být klidně i třikrát týdně, ve středu, v sobotu i v pondělí

odkaz
 
30.03.2020, 17:25
 
no tak hlavně si myslím, že už každý bude vážit slova ve smyslu, že je moc zápasů, že to jednoho nebaví, že je to nuda furt dokola Přerov, Poruba a že by to chtělo hrát jen sobota, středa... co bychom za to dali, aby se hrálo tak jak se hrálo. Jinak ještě k Dopimu, legenda bez debat, osobnost na ledě, na střídačce, člověk, jehož slovo mělo/má váhu. Na druhou stranu 4 roky je opravdu dost a myslím, že změna pro klub nemusí být negativní, právě spíš by to mohla být další výzva...
 
30.03.2020, 16:50
 
Ať tam bude jakýkoliv trenér,tady se bude stejně na něho nadávat.Já přeji vedení šťastnou ruku při volbě nového trenéra a týmu zkrátka celému klubu ,hodně sportovních úspěchů a v dohledné době postup do extraligy.Ona ta práce ,která není vidět se časem ukáže.
 
...doufejme že nějaký bude...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.