Vstupenky online

Vstupné na domácí zápasy

ZÁPASY CHANCE LIGY
(ZÁKLADNÍ ČÁST)

Stání 99,- Kč

Sezení 160,- Kč

--- Den před zápasem a v den zápasu 170,- Kč
děti do 140 cm zdarma (bez nároku na místo na sezení)
vozíčkáři zdarma
majitelé permanentek zdarma
Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rozdělení a označení pokladen na zimním stadionu

Pokladna č. 1 a 2 - STÁNÍ

Pokladna č. 3 - SEZENÍ + STÁNÍ HOSTÉ

VSTUPENKY A PERMANENTKY NA SEZONU 2020/2021

 • Prodej permanentek bude probíhat od čtvrtku 2. července dle níže uvedeného harmonogramu. Garance míst na sezení pro majitele permanentek z minulé sezony je tentokrát do pondělí 3. srpna včetně. Případná nevyzvednutá místa budou uvolněna od středy 5. srpna. Od prvního dne zahájení prodeje bude možno zakoupit permanentky do všech sektorů.

Ceny vstupenek na jednotlivá utkání


STÁNÍ SEZENÍ
PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ 80Kč 80Kč
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI 99Kč 160Kč
PŘEDKOLO PLAY-OFF 120Kč 170Kč
ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF 140Kč 190Kč
SEMIFINÁLE PLAY-OFF 160Kč 220Kč
FINÁLE PLAY-OFF 200Kč 300Kč
 • V nadcházející sezoně dochází ke slevě vstupenek na stání v základní části, což se promítne i do cen permanentek právě na stání. Díky novému systému prodeje permanentek a vstupenek náš klub opět využije dynamického ticketingu, kdy vstupenku na sezení můžete dva dny před zápasem koupit o 10Kč levněji. Pro příklad uvádíme, jak to bude vypadat v tomto případě v praxi:

PŘÍKLAD: UTKÁNÍ CHANCE LIGY – VHK ROBE VSETÍN – PIRÁTI CHOMUTOV – SOBOTA 12.9. OD 17:00H

 • Vstupenka na sezení za cenu 160 Kč v rámci ONLINE prodeje do čtvrtku 10. září 23:59h.
 • Vstupenka na sezení za cenu 170 Kč v rámci ONLINE prodeje od pátku 11. září 00:01h. Za stejnou cenu bude vstupenka k dispozici i v den utkání přímo na pokladně na ZS.

Online prodej vstupenek

 • Online prodej vstupenek je spuštěn vždy na tři domácí utkání dopředu. Po odehraném domácím utkání se na další třetí domácí utkání spouští online prodej následující pracovní den.

Slevy pro studenty

 • Navštěvujete základní, střední nebo vysokou školu? Jste držitelem studentské karty ISIC nebo žákovského průkazu (oranžová kartička)? Pak pro vás máme skvělou zprávu. I letos vsetínské hokejisty můžete v nové sezoně přijít podpořit za zlevněné vstupné! VHK ROBE Vsetín totiž u příležitosti 80. narozenin klubu zavedlo pro držitele platné karty ISIC nebo žákovského průkazu cenu 60 korun za vstupenku na stání. Zlevněné vstupné platí od prvního mistrovského utkání sezony 2020/2021. Slevu na stání získáte po předložení karty na pokladně číslo 1. Na jeden průkaz zakoupíte vždy pouze jednu vstupenku.

Online prodej permanentek na sezonu 2020/2021

 • Prodej permanentek na sezonu 2020/2021 bude probíhat opět s možností zakoupení permanentky ONLINE. Prosíme všechny fanoušky, aby této možnosti využili. Ve světě, ale i u nás stále probíhají opatření vůči pandemii koronaviru a je nutné, abychom kontakt mezi lidmi minimalizovali. Zakoupení permanentky online mohou využít jak zájemci o permanentku na stání či sezení, tak i majitelé permanentek z minulé sezony či noví zájemci o permanentku. Nákup permanentky online je opravdu jednoduchý a nemusíte se bát, že byste jej nezvládli.
 • Díky ONLINE prodeji permanentek si můžete zakoupit permanentku z pohodlí domova či kanceláře a nemusíte stát ve frontě na zimním stadionu. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 2.7. do 3.8. a je jedno jakým způsobem – ONLINE přes web nebo OSOBNĚ na ZS, obdrží místo plastové permanentky VOUCHER, na základě, kterého si bude moci od 13. srpna v uvedených termínech svoji již vytisknutou PERMANENTKU s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu. Vyzvednutí bude možné i před každým domácím přípravným utkáním.
 • Nová možnost ONLINE zakoupení permanentky přes klubový web je jednoznačně časově nejvýhodnější a budeme rádi, pokud ji naši fanoušci budou využívat. Pro držitele permanentek na sezení z minulé sezony přinášíme návod na správné zakoupení permanentky na stejné místo zde:

>>>NÁVOD: ZAKOUPENÍ PERMANENTKY ONLINE (KLIKNĚTE)

Prodejní doba permanentních vstupenek na ZS

Den Datum Dopolední prodej Odpolední prodej
Pondělí 20. července 10-12h 14-16h
Středa 22. července 10-12h ---
Pondělí 27. července 10-12h 14-16h
Středa 29. července --- 14-16h
Pondělí (poslední den garance) 3. srpna 10-12h 14-16h
Středa 5. srpna 10-12h 14-16h
Čtvrtek 13. srpna 10-12h 14-16h
Pátek 14. srpna 10-12h ---
Pondělí 17. srpna 10-12h 14-16h
Úterý 18. srpna 10-12h ---
 • Vzhledem k tomu, že i v nadcházejícícm ročníku nebude baráž o postup do extraligy, ale přímý postup, budou k dispozici dva typy permanentek – STANDARD a EXTRA. Permanentka standard nabízí jako v minulých sezonách platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka extra má platnost i na všechna utkání playoff a svými výhodami nahrazuje dřívější permanentku gold, což se stalo díky zrušené baráži o extraligu. Samostatná permanentka pouze na play-off v nabídce nebude. Pro majitele permanentek STANDARD bude v nabídce možnost si koupit přes klubový web v případném play-off vstupenku na své místo na jednotlivé utkání ONLINE nebo jako obvykle na pokladně ZS.

DÁRKY K PERMANENTCE

 • Pokud si svou permanentku zakoupíte do středy 3. srpna 2020 obdržíte od nás k permanentce dárek v podobě knihy, který vyšla k příležitosti 80. narozenin klubu - Kronika vsetínského hokeje (pro prvních 600 permanentkářů). Rádi bychom také motivovali fanoušky ke koupi permanentky na stání. Prvních 100, kteří si ji zakoupí prostřednictvím online prodeje se může těšit na šálu vyrobenou pro play-off 2020, jaké svět neviděl :). Pro všechny je pak také nachystán již tradiční poukaz v hodnotě 100 Kč do vsetínské restaurace U Lva.

Poděkování jednatele klubu Daniela Toboly

 • DĚKUJEME všem našim fanouškům za jejich dlouhodobou podporu našeho klubu a věříme, že tomu zůstane i pro nastávající hokejovou sezonu. Vaše podpora je pro náš klub obzvláště v této době důležitá a rozhodující. Všichni věříme, že situace ve společnosti vrátí k úplnému normálu a od zahájení sezony na ledě nás nebudou nikoho omezovat žádná opatření a fanoušci budou moci s radostí chodit na Lapač na naše hokejová utkání. Prodej permanentek zahajujeme ve čtvrtek 2. července v 9 hodin formou ONLINE prodejů na našem webu, v kamenné prodejně našeho fanshopu si budete moci permanentku poprvé zakoupit v pondělí 20. července od 10 hodin. Všichni se na Vás již těšíme a vidíme se SPOLU ZA VSETÍN na Lapači v hokejové sezoně 2020/2021.

Odpovědi na 10 nejčastějších dotazů

1. Kolik stojí permanentka na sezonu 2020/2021?
Fanoušci mají tradičně možnost zakoupit si permanentku na sezení, nebo na stání. Obě varianty si pak mohou pořídit buď na základní část (permanentka STANDARD), nebo na celou sezonu včetně přípravných utkání a play-off (permanentka EXTRA). Ceny jsou následující: sezení STANDARD – 4100 Kč, sezení EXTRA – 6500 Kč, stání STANDARD – 2300 Kč, stání EXTRA – 3500 Kč.

2. Ušetřím, když si koupím permanentku?
Ano. Vážíme si všech fanoušků, kteří podpoří svůj klub koupí permanentky, a proto se je dlouhodobě snažíme zvýhodňovat. Při zakoupení permanentní vstupenky na sezení letos ušetříte 460 respektive 1220 Kč, u permanentky na stání pak úspora činí 613 respektive 1633 Kč.

3. Chtěl bych klub podpořit, je permanentka ta pravá cesta?
Příjmy ze vstupného a z fanshopu jsou pro klub klíčové, činí až třetinu rozpočtu. Díky zájmu fanoušků se může Vsetín prát o špičku soutěže a pomýšlet na postup do extraligy.

4. Jak a kde si mohu permanentku koupit?
Prodej permanentek startuje ve čtvrtek 2. července. S ohledem na dobíhající hygienická a zdravotní opatření se klub zaměřil na prodej online (proklik). Princip je jednoduchý a nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 2. července do 3. srpna 2020, obdrží místo plastové permanentky voucher. Na jeho základě si bude moci v uvedených termínech již vytisknutou permanentku s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu.

5. Jsou s prodejem online spojené nějaké poplatky?
Ne, při zakoupení permanentky online neplatíte žádné peníze navíc.

6. Měl jsem permanentku na sezení i vloni, platí mi garance místa?
Samozřejmě. Fanouškům, kteří si v loňské sezoně pořídili permanentku na sezení, držíme garanci jejich místa od začátku prodeje až do středy 5. srpna 2020.

7. Když si koupím permanentku na základní část, budu mít přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off?
Ano, držitelé permanentky na sezení STANDARD budou mít po skončení základní části přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off. O časovém horizontu bude klub v aktuální situaci informovat.

8. Co se stane, když se zápasy budou hrát bez diváků?
Všichni věříme, že sezona proběhne bez problémů a všechny zápasy se odehrají v parádní atmosféře před vyhlášenými vsetínskými fanoušky. Jsme v intenzivním kontaktu s ostatními kluby i hokejovým svazem a situaci průběžně vyhodnocujeme. Nikdo z nás si nepřeje hrát bez diváků. Pokud by k tomu ale muselo zásahem vyšší moci dojít a počet diváků na zimním stadionu by musel být regulován, přenese se daný počet utkání všem držitelům permanentních vstupenek do další sezony. Budou tak mít jistotu, že o své peníze, které do permanentky investovali, v žádném případě nepřijdou.

9. Dostanu k permanentce nějaký dárek?
Ano a máte se nač těšit! Každý, kdo podpoří klub koupí permanentky online, získá jako dárek poukaz na konzumaci v restauraci U Lva na vsetínském Dolním náměstí v hodnotě 100 Kč. Prvních šest set fanoušků, kteří si pořídí jakoukoliv permanentku, obdrží klubovou kroniku v hodnotě 499 Kč. Prvních sto fanoušků, kteří se rozhodnout zakoupit online permanentku na stání, si odnese šálu v hodnotě 300 Kč. A pozor, dárky se sčítají, takže pokud budete mezi majiteli prví stovky permanentek na stání, získáte všechny tři bonusy naráz.

10. V loňské sezoně jsem měl permanentku EXTRA a nepřišel jsem si vyzvednout peníze za neodehrané play-off. Klub avizoval, že když si koupím permanentku na novou sezonu, dostanu v tomto případě jako dárek klubovou kroniku.

Sliby držíme. Kronika bude vaše, a pokud při režimu letošních bonusů získáte k permanentce rovnou dvě knihy, věříme, že ta druhá udělá radost třeba vašim nejbližším. (Tady by chtělo aspoň načrtnout, jak to asi bude probíhat)