Druhé zaváhání juniorka nepřipustila, v derby vyzrála na Zlín

Helena Hegeďová • 20.10.2024

Junioři zvítězili i ve druhém derby sezony, stejně jako na ledě soupeře, tak i doma se ale na tříbodový zisk nadřeli. Vsetínští otevřeli skóre v první třetině, jenže Berani v tomto případě těsně před polovinou zápasu vyrovnali. Ještě do konce druhé třetiny se ale domácí stačili prosadit znovu, a tento hubený náskok Vsetínu vydržel až do konce utkání. I přes výhru v nedělním kole se však Valaši zpět na první příčku neposouvají, na čele tabulky se tak nyní nachází Šumperk.

Liga juniorů - 11.kolo ne 20.10.17:45
RI Okna Berani Zlín
2:1(1:0, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 09:04 Vančura (Juráň, L. Stodůlka; 5/5), 36:50 Juráň (F. Vaněk, Zedek; 5/5) – 29:12 Plšek (Kotala, Běták; 5/5). Rozhodčí: Hranoš – Návrat, Valášek. Diváci: 108. Vyloučení: 8:8. Bez využití. Střely na branku: 2:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

VHK ROBE Vsetín: J. Hanzlík – F. Vaněk, Fojtík, Labuzík, Herman, M. Stodůlka, Zedek, Šedlbauer – Hrdý, Vančura, Drozd, Stibůrek, Juráň, Kovář, Urge, L. Stodůlka, Ostrčil, Koláček, Plško, Heinrich.
RI Okna Berani Zlín: Kowalczyk – T. Hanzlík, Schmied, Řezníček, Ševčík, Uřičář, Valouch, Kotala, Páže – V. Pravda, Běták, Hampl, M. Pravda, Doležal, Pečner, Pluskal, Veselý, Haida, P. Vaněk, Plšek.